01 Kasım 2017, Çarşamba 11:53:01

Çanakkale-İstanbul seferleri başladı

Çanakkale’den İstanbul'a uçak seferleri bu sabah itibariyle saat 07.10'da 84 yolcuyla 053 sefer sayılı Çanakkale-İstanbul uçuşuyla başladı.
  • onur airin elazığ uçuşlarında a330.larla sefer yaptığından,belliki haberın yok komik adam.
  • her kafadan bir ses çıkıyor. biri demiş doluluk bizim şehirde %90, diğeri bizde %80. yahu kardeşim sen nereden biliyorsun firmanın uçuş doluluk istatistiklerini. vatandaş misal cuma günü uçağa biniyor, şöyle bir göz ucuyla kesiyor. aaa bizim 14.00 seferi %90 dolu. ayın tamamında o uçaklar %90 dolu olsa firma o seferleri iptal edecek kadar enayi mi. ticaret yapan şirket bunlar, altın yumurtlayan tavuğu kesecek kadar akıllarını kaçırmış olamazlar değil mi. biraz mantık. yazdığınız yorumlarda komik duruma düşmeyin.
  • kazasız belasız uçuşlar olsun
  • hergün yüzde doksan,dolulukla,uçtuğunuz elazığ uçuşlarını,iptal edip,yüzde 45,dolulukla uçtuğunuzyeni uçuşlarınızda,hayırlı uçuşlar.

Çanakkale’den İstanbul'a uçak seferleri bu sabah itibariyle saat 07.10'da 84 yolcuyla 053 sefer sayılı Çanakkale-İstanbul uçuşuyla başladı.

İstanbul-Çanakkale, Çanakkale-İstanbul uçak seferleri, GESTAŞ ve Onur Air işbirliğiyle bugün itibariyle başladı. Çanakkale Havalimanı’ndan, İstanbul Atatürk Havalimanı’na yapılacak seferlerle Çanakkale-İstanbul arası yolculuk süresi 50 dakikaya düştü.

Bugün saat 07.10'da 84 yolcuyla 053 sefer sayılı Çanakkale-İstanbul uçuşu gerçekleştirildi. Çanakkale Havalimanı'nda ilk uçuşu takip eden Çanakkale Vali Yardımcısı Tahir Şahin, "Yaklaşık bir ay önce 29 Eylül'de Başbakanımız Çanakkale'mizde yapımı tamamlanan terminalin açılışını yaptı. O gün zatıalilerinin müjdesiyle talimatıyla özel bir hava yoluna ait firmanın da Çanakkale'den Atatürk Havalimanı'na uçuşlarının gerçekleşeceğini müjdelemişti. İlimiz için hayırlı uğurlu olur inşallah diyoruz" dedi.

Yolculardan Hasan Tatlı ise, "Çanakkale aslında bir cazibe merkezi. Gelişmekte olan bir il. İstanbul dünya çapında bir şehir. Dolayısıyla böyle bir hizmetin verilmesini çok olumlu görüyorum. Gerekli de görüyorum. Hayırlı olmasını diliyorum" diye konuştu.

Bugün itibariyle başlayan Çanakkale-İstanbul arası uçak seferleri 20 Kasım tarihine kadar Pazartesi, Çarşamba, Cuma, Cumartesi olmak üzere haftanın dört günü gerçekleştirilecek. Seferler, 20 Kasım’dan itibaren haftanın 7 günü yapılacak. 84 TL’den başlayan fiyatlarla gerçekleşecek uçak seferleri, GESTAŞ’ın Gestcard öğrenci kartı sahibi yolcuları için gidiş-dönüş 119,90 TL, Gestcard tam yaya kart sahibi yolcular için 149,90 TL olacak. 

Çanakkale-İstanbul seferleri başladı

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (17)

bomba yorumlara ~ 10 ay önce
onur airin elazığ uçuşlarında a330.larla sefer yaptığından,belliki haberın yok komik adam.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
bomba yorumlar ~ 10 ay önce
her kafadan bir ses çıkıyor. biri demiş doluluk bizim şehirde %90, diğeri bizde %80. yahu kardeşim sen nereden biliyorsun firmanın uçuş doluluk istatistiklerini. vatandaş misal cuma günü uçağa biniyor, şöyle bir göz ucuyla kesiyor. aaa bizim 14.00 seferi %90 dolu. ayın tamamında o uçaklar %90 dolu olsa firma o seferleri iptal edecek kadar enayi mi. ticaret yapan şirket bunlar, altın yumurtlayan tavuğu kesecek kadar akıllarını kaçırmış olamazlar değil mi. biraz mantık. yazdığınız yorumlarda komik duruma düşmeyin.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
ilhan ~ 10 ay önce
kazasız belasız uçuşlar olsun

Yanıtla

Kalan karakter 1000
aır ezs ~ 10 ay önce
hergün yüzde doksan,dolulukla,uçtuğunuz elazığ uçuşlarını,iptal edip,yüzde 45,dolulukla uçtuğunuzyeni uçuşlarınızda,hayırlı uçuşlar.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000