05 Ocak 2016, Salı 10:55:32

Bir şok da Onur Havayolları'na

Pegasus Havayolları ile aynı gerekçeyle Onur Havayolları’nın da Rusya uçuşlarını durdurduğu ortaya çıktı. THY, Rus krizini nasıl çözdü?
  • Thy millidir ne demek tayyibin hava yolu edep yahu tayyibi Sevmek zorunda degilsin ama Thy,ye bu camur niye.
  • Sayin Cumhurbaskaniz Recep Tayyip Erdogan
  • Tam tersi thy e vize vermemeleri gerekir.tayyibin hava yollari o cunku :)
  • Dusseldorf-ZONGULDAK HATTI?
  • Onur air senelerce uctum yaptigi haksizliklari kabine senelerdir zam yapmayan şirlet millettin hakkini yiyen şirket merak etme onur air milletin ömrünu yiyorlar istiratine dikkat etmezler alan nöbetinde 4.25 kurus sodexso verirler dalga gecer gibi 4.25 kurusa karnini doyur yerler onlarin umru olan tek.kabin ekibi degil ucuslari kurtarmak tülay bulutun yatacak yeri yok.senelerdir özel saģlik sigortasi yapilmadi.pegasusta ucuyorsun ama hakkinida aliyorsun.pegasus amirle onur air amir arasinda 2500 3000 tl fark var.sen.onurda rahatsin yeri geldigi zaman.lsg binasinda eksi derecrlerde ikramda sayarsin elin mosmor olur 2 3 kurus ger ver derler istiratine dikkat etmezler seni amele gibi kullanir onur air zamani geldigi zamanda atarlar.iste onur air bu.evet onur air cok rahatta o yüzden millet gecinemediģi.icin kacmak istiyorlar dimi.
  • uçmayın kardesim mecburmusunuz rusyaya uçmaya
  • ya usd 3.0 olmuş nerdeyse siz ne diyorusnuz herseye zam !!! usd yakın zmanada 3.20 yi zorlar
  • Almanyadan geliyorum ve beatbox yapcam
  • Gitmeyin kardeşim gitmeyin.insanimizii o kadar rencide eden insanlarin ülkesine gitmeyin,sizde tavir alin. Hiç mi onurumuz yok? Kendimizi ne kadar düşrüyoruz nedir bu rusya hayranliği bizi ülkelerinde istemiyorkar,biz de kapilarinda gelmek icin resmen yalvariyoruz!!!
  • Onur air ve zam çok farkli şeyler onur air asgari ücret ver bari insanlaraaa.pegasusa laf atanlar birazda onur aire baksinnn yaptiği haksizliklari ayippp.insanlari köle muamelesi yapiyorlar zamaninda lsg catering binasinda eksi derecelerde millete ikram saydiriyorlardi kabin ekiplerine insanlarin elleri mosmor oluyordu.

Pegasus Havayolları ile aynı gerekçeyle Onur Havayolları’nın da Rusya uçuşlarını durdurduğu ortaya çıktı. THY, Rus krizini nasıl çözdü?

Rusya hükümetinin Türk havayolu şirketlerine yönelik kuraldışı yaptımlarına direnemeyen Onur Havayolları da İstanbul-Nalçik uçuşlarını durdurma kararı aldı. Onur Havayolları Nalçik’e son seferini 30 Aralık günü yaptı ve o günden sonra sefer gerçekleştirmedi.
İstanbul’dan Nalçik’e haftada 4 seferi bulunan Onur Havayolları’nın uçuş ekiplerine yönelik ICAO kurallarına aykırı davranışlarda bulunan Rus yetkililerin bu tavrının dayanılmaz boyutlara gelmesi üzerine uçuşların 14 Ocak tarihine kadar durdurulduğu belirtildi.

THY 400 KİŞİYE VİZE ALDI

Bu arada Türk Hava Yolları’nın git gel seferleri için dahi uçuş ekiplerinden vize isteyen Rusya’nın bu tutumuna karşı 400 civarında uçuş ekibine vize almayı başardığı ve Rusya’ya yapılan uçuşların Rus vizesi bulunan ekiplerce icra edildiği belirtildi. Rusya’nın vize konusunda havayolu şirketlerine oldukça sıkıntı yarattığı belirtilirken THY’den bir çok kişinin basit gerekçelerle vize talebinin reddedildiği bildirildi.

©AirportHaber

Bir şok da Onur Havayolları'na

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (25)

No Body ~ 3 yıl önce
Thy millidir ne demek tayyibin hava yolu edep yahu tayyibi Sevmek zorunda degilsin ama Thy,ye bu camur niye.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Baskan ~ 3 yıl önce
Sayin Cumhurbaskaniz Recep Tayyip Erdogan

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Haksizlik ~ 3 yıl önce
Tam tersi thy e vize vermemeleri gerekir.tayyibin hava yollari o cunku :)

Yanıtla

Kalan karakter 1000
THY ~ 3 yıl önce
THY tas olup kafana dussun bizi beygirle onur mu temsil edecekti yani tabii ki THY
Moskova ~ 3 yıl önce
Onur Moskova ucuslarini krizden once durdurmustu zaten sadece Nalchik devam ediyordu
ZONGULDAK ~ 3 yıl önce
Dusseldorf-ZONGULDAK HATTI?

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Gizli ~ 3 yıl önce
Onur air senelerce uctum yaptigi haksizliklari kabine senelerdir zam yapmayan şirlet millettin hakkini yiyen şirket merak etme onur air milletin ömrünu yiyorlar istiratine dikkat etmezler alan nöbetinde 4.25 kurus sodexso verirler dalga gecer gibi 4.25 kurusa karnini doyur yerler onlarin umru olan tek.kabin ekibi degil ucuslari kurtarmak tülay bulutun yatacak yeri yok.senelerdir özel saģlik sigortasi yapilmadi.pegasusta ucuyorsun ama hakkinida aliyorsun.pegasus amirle onur air amir arasinda 2500 3000 tl fark var.sen.onurda rahatsin yeri geldigi zaman.lsg binasinda eksi derecrlerde ikramda sayarsin elin mosmor olur 2 3 kurus ger ver derler istiratine dikkat etmezler seni amele gibi kullanir onur air zamani geldigi zamanda atarlar.iste onur air bu.evet onur air cok rahatta o yüzden millet gecinemediģi.icin kacmak istiyorlar dimi.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Sağol ~ 3 yıl önce
KARDESİM BENİM.SENİ SIRTIMDA TASIRIM DA,DEDİGİN ŞAHSİYET VE YALAKALARI DÜŞSE ARKAMA BAKMAM BİLE.YÜREĞİNE ELİNE SAGLIK.DEDİKLERİNE KATILMAYAN VAR MIDIR ACABA
Kardeşim benim ~ 3 yıl önce
Eline koluna sağlık yazdıklarına yüzde yüz katılıyorum seni saygıyla selamlıyorum
Evet ~ 3 yıl önce
Aynen öyle
Gizli ~ 3 yıl önce
Teşekkür ederim ben yaşadiğim herseyi ve gercekleri yazdim.
iPhone Uygulaması ~ 3 yıl önce
uçmayın kardesim mecburmusunuz rusyaya uçmaya

Yanıtla

Kalan karakter 1000
haklısın ~ 3 yıl önce
uçmayın kardeşim, rusya ya, iran'a, ırak'a, suriye'ye gidin tanzanya ya ve congo ya uçun!!! hey gidi sallamacı kardeşim:)
hayal ~ 3 yıl önce
ya usd 3.0 olmuş nerdeyse siz ne diyorusnuz herseye zam !!! usd yakın zmanada 3.20 yi zorlar

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Acun abi ~ 3 yıl önce
Almanyadan geliyorum ve beatbox yapcam

Yanıtla

Kalan karakter 1000
adanali ~ 3 yıl önce
Gitmeyin kardeşim gitmeyin.insanimizii o kadar rencide eden insanlarin ülkesine gitmeyin,sizde tavir alin. Hiç mi onurumuz yok? Kendimizi ne kadar düşrüyoruz nedir bu rusya hayranliği bizi ülkelerinde istemiyorkar,biz de kapilarinda gelmek icin resmen yalvariyoruz!!!

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Adam hakli ~ 3 yıl önce
Valla altina imzami atarim butun buyuk sirketlerin zaten dunyanin her bi tarafinda sirketi var 2 kurus fazla kazanacaklar diye ne onur biraktilar kendilerinde ne gurur zaten rus turistin cogu ekonomik durumlari nedeniyle rus charter sirketleriyle ucuyordu gelen 3 milyon turistin en fazla 500 bini thy ile ucuyordur 60 milyonu goren bir sirket olarak tavrini koy 500 bin yolcu batirmaz seni korkma!
Onur air ~ 3 yıl önce
Onur air ve zam çok farkli şeyler onur air asgari ücret ver bari insanlaraaa.pegasusa laf atanlar birazda onur aire baksinnn yaptiği haksizliklari ayippp.insanlari köle muamelesi yapiyorlar zamaninda lsg catering binasinda eksi derecelerde millete ikram saydiriyorlardi kabin ekiplerine insanlarin elleri mosmor oluyordu.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000