04 Haziran 2012, Pazartesi 14:43:48

TÜRKİYE HAVACILIKTA HİNDİSTAN'A MODEL OLACAK

Dünya havacılık sektörünün izlediği Airline Engineering and Maintenance (Havayolu Mühendislik ve Bakım) Konferansı, dünyanın en büyük 10 uçak merkezi arasında yer alan ve yüzde yüz Türk sermaye ile kurulan myTECHNIC'in ana sponsorluğunda Bombay'da gerçekleştirildi.
  • Bu yorum eleştiri sınırlarını aştığı için sansürlenmiştir.
  • beş parasız bir haftasonu
  • Son yoruma biraz sert sanırım.İnsanlara iş verdinde boş mu gezdiler. Bence management'dakiler iş üretsinler çalışana ne dersen onu yapar. İş yoksa ne yapsın.Birbirinizle uğraşmak iş üretemiyorsunuz.Tesis harika. Insanlar birbiriyle uğraşmak işle meşgul olamıyorlar.
  • Ona Buna sponsor olacagına maaşlarımızı ver çızmeci

UBM Media tarafından Hindistan’ın ticaret ve finans merkezi olarak bilinen Bombay kentinde düzenlenen Havayolu Mühendislik ve Bakım Konferansı, Hindistan'daki havayollarının üst düzey teknik yöneticilerinin yanı sıra, servis sağlayıcıların da katılımıyla gerçekleştirildi.

Konferansın ana sponsoru olan myTECHNIC’in Genel Müdürü Cem İpek, Bombay'da yaptığı konuşmada “Hindistan büyük nüfusu ve büyüyen ekonomisiyle havacılıkta bizim Türkiye’de on sene önce geçirdiğimiz paradigma değişiminin eşiğinde; fakat gelişimin olabilmesi için Türkiye’nin izlediği yolun izlenip öncelikle kararlı bir devlet ve sivil havacılık yönetiminin önderliği şart. Ardından da havayolu yönetimlerinin bir araya gelerek sektörün önünü açacak adımları atmaları gerekli. Bu değişim sürecinde Hindistan'daki havayollarına bakım ve onarımda destek vermeye devam edeceğiz” dedi.

TÜRKİYE HAVACILIKTA HİNDİSTAN'A MODEL OLACAK

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (9)

Myzede ~ 6 yıl önce
Bu yorum eleştiri sınırlarını aştığı için sansürlenmiştir.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
$$$ ~ 6 yıl önce
beş parasız bir haftasonu

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Interesting ~ 6 yıl önce
Son yoruma biraz sert sanırım.İnsanlara iş verdinde boş mu gezdiler. Bence management'dakiler iş üretsinler çalışana ne dersen onu yapar. İş yoksa ne yapsın.Birbirinizle uğraşmak iş üretemiyorsunuz.Tesis harika. Insanlar birbiriyle uğraşmak işle meşgul olamıyorlar.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
my technıc ~ 6 yıl önce
Ona Buna sponsor olacagına maaşlarımızı ver çızmeci

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000