22 Temmuz 2011, Cuma 08:19:00

HAINAN, ACT İLE ANLAŞMAYA VARDI

Çin’in üçüncü büyük havayolları grubu HNA, Avrasya bölgesindeki etkinliğini artırmak için Türkiye’de stratejik yatırım yapmaya devam ediyor.
  • Anlaşsa ne olucak ki maaşlar gene yatırılmıyor
  • Gereksiz Tellal olan kardeşim benim dünde sizden bahsetmiştik ki üzerine yazmışsın iyi oldu beni utandırmadınız içerde geriden gelen maaş yok bilgin olsun ama sen geriden konuşuyorsun bu duyumu aldığın ACT çalışanı arkadaş sana borç vermek istemiyor anlaşılan sen iyisimi başkasından iste bu parayı eğer bizzat ACT çalışanı isen söle veya hesap nosu ver aramızda toplayıp sana maaşını yatıralım baksana bi tek sen kalmışsın şirkette geriden gelip maaş alamayan haaaa oda değilsen otur bi düşün ben ne yaptım diye şimdi ? ACT KA
  • walla kralcı değilim ama içerde maaşımızda kalmadı onuda söliyim
  • Önce ödemediği, geciktirdiği paraları ödesin ACT. Geçmişi belli hala maaşlar geriden gidiyor, kralcı kardeşler
ACT Havayolları ile imzalanan anlaşma HNA GROUP’un Türkiye’de gerçekleştirdiği ikinci stratejik yatırım anlaşması.

HNA Group’un ACT Havayolları ile yaptığı stratejik yatırım anlaşması dün akşam Ortaköy'deki Esma Sultan Yalısı'nda yapılan basın toplantısıyla duyuruldu.

Toplantıya, HNA Group Başkanı Chen Feng, HNA Group Direktörü Tan Xiangdong ve ACT Havayolları kurucu ortağı ve CEO’su Yavuz Çizmeci katıldı.

Hava Kargo taşımacılığı alanında faaliyet gösteren ACT Havayolları, Çin’in 3’üncü büyük havayolları grubu HNA Group’un Türkiye’de yapmış olduğu ikinci stratejik yatırım anlaşması.

2004 yılında kurulan ACT Havayolları, İstanbul Atatürk Havaalanı merkezinde küresel çapta, çoğunlukla tarifesiz hava kargo hizmetleriyle faaliyet gösteriyor. 2010 yılı sonu itibariyle varlıklarının toplam değeri 35 milyon dolar civarında olan ve 4 adet A300-B4 kargo uçağı bulunan ACT Havayolları, toplam 170 kişiyi istihdam ediyor. HNA stratejik yatırımın gerçekleşmesi ardından ACT’nin filosundaki uçak sayısını 10’a çıkarmayı plânlıyor.

HNA Group, yine bir Türk kuruluşu olan myTECHNIC Aircraft MRO Services şirketine Ekim 2010’da yaptığı stratejik yatırımı da artırarak sürdürmeyi planlıyor. MyTECHNIC, Ortadoğu’daki uluslararası uçuş ağını genişleterek, HNA için Türkiye merkezli bir Avrupa uçuş ağı oluşturmayı hedefliyor. Faaliyetlerine 2008 yılında başlayan myTECHNIC, halen toplam 16 bin metrekare büyüklüğündeki hangarlarında, uluslararası müşteleri için aynı anda 12 adet dar gövdeli uçağa, gövde, motor ve aksesuar bakım ve onarım hizmetleri verebiliyor.

Sekiz ay sonra bir başka Türk şirketi olan ACT Havayolları’na yatırım yapan HNA, böylece Çin ve Avrupa şirketleri arasındaki stratejik işbirliğini de derinleştiriyor. Bu anlaşma HNA’nın Avrupa stratejisinde de önemli bir hamle olarak nitelendiriliyor.

“Tarihi İpek Yolu” HNA Group ile yeniden hayat bulacak
Tarihi İpek Yolu’nun başlangıç ve bitişini oluşturan Çin ve Türkiye’nin uzun bir dostluk geçmişi bulunuyor. Avrasya’nın önemli bir ulaştırma merkezi olan Türkiye aynı zamanda doğu ve batı kültürlerinin de buluşma noktası. HNA Group ile Türk şirketleri arasındaki ittifak HNA açısından, Ortadoğu’daki uluslararası uçuş güzergahlarını genişletmek, Avrupa’da bir uçuş ağı oluşturmak ve uluslararası alandaki faaliyetleri geliştirmek açısından büyük önem taşıyor.HAINAN, ACT İLE ANLAŞMAYA VARDI

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (13)

Misafir ~ 7 yıl önce
Anlaşsa ne olucak ki maaşlar gene yatırılmıyor

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
Gereksiz Tellal olan kardeşim benim dünde sizden bahsetmiştik ki üzerine yazmışsın iyi oldu beni utandırmadınız içerde geriden gelen maaş yok bilgin olsun ama sen geriden konuşuyorsun bu duyumu aldığın ACT çalışanı arkadaş sana borç vermek istemiyor anlaşılan sen iyisimi başkasından iste bu parayı eğer bizzat ACT çalışanı isen söle veya hesap nosu ver aramızda toplayıp sana maaşını yatıralım baksana bi tek sen kalmışsın şirkette geriden gelip maaş alamayan haaaa oda değilsen otur bi düşün ben ne yaptım diye şimdi ? ACT KA

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
walla kralcı değilim ama içerde maaşımızda kalmadı onuda söliyim

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
Önce ödemediği, geciktirdiği paraları ödesin ACT. Geçmişi belli hala maaşlar geriden gidiyor, kralcı kardeşler

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000