21 Mayıs 2013, Salı 08:05:15

EN YETKİLİ BAKIM MERKEZİ SEÇİLDİ

Türk Hava Kurumu Üniversitesi İşletme ve Ekonomi Kulübü’nün organize ettiği Havacılık İşletmeciliği Ödülleri’nde dünyanın ilk çevreci-yalın uçak bakım ve onarım merkezi myTECHNIC, ‘En iyi Yetkili Bakım Merkezi’ ödülüne layık görüldü.
  • ne deniyordu bu durumlarda , kendisi calip kendisi oynamak mi :))
  • THK Üniversitesi İşletme ve Ekonomi Kulübü,en önce,kendi kurumlarının mali analizini yapıp,daldan dala konmanın,bilgi sahibi olmadan sadece fikirle nereye gidileceğinin öngörüsüne sahip olmalıdır.
  • Ayrıca kurucu rektörümüzün yerine THY den bir hoca gelcekmiş. Seçimlerde bakan olacak sayın Ünsal hoca yerine aday kimselerin şirketini 'en iyi' seçmemiş. Halbuki başındaki hoca değerli bir insandır. Siz ne düşünüyorsunuz?
  • Kendilerimi seçti sanıyorsunuz. En başta törene gelebilecek kişiler seçildi, 2. olarakta iş ilişkisi içinde olan, olması arzulanan şirketler seçildi. Zaten öğrenci arkadaşların şu an için böyle bir bilgileri bulunmamaktadır. Yani Emirates'i seçseler acaba kimi nasıl davet edeceklerdi? Gökçen'e gelince öğrencilerini zamanında mezun edemeyerek, planlamaları düzgün yapamayarak, sürekli değişen yönetim, thk'nın yetkililerinin müdürlere olan baskısı sonucunda sürekli 'ben istifa ediyorum' diyen müdürlerin olduğu okul. Bakım yetkisi'nin elinden alındığı kurum, hocalar arasında 'asker sivil' ayrımının olduğu Gökçen'de neyi nasıl seçmişler. Tav'a gelince yagemdeki eğitim planlamasında neler olduğunu biliyoruz. Dalaman'a THK bir uçuş okulu kuracak, elif hanım çalışmalara devam ediyor. Ayrıca, kendi prof larını elinde tutamayan, başarılı proflarını bir bir elinden kaçıran ve kaçırmaya devam edecek olan bir üniversite nasıl ayakta kalacak, yakında dekanlar bile istifa edip giderler..

Sabiha Gökçen Havalimanı’nda 2008 yılında faaliyete geçen ve aynı anda 12 uçağın bakımının yapılabilmesiyle bölgenin en büyük uçak bakım merkezi unvanı bulunan myTECHNIC, Türk Hava Kurumu Üniversitesi İşletme ve Ekonomi Kulübü tarafından ‘En İyi Yetkili Bakım’ merkezi seçildi. 20 Mayıs’ta gerçekleştirilen törende ödülü myTECHNIC adına Recai Yılmaz aldı. 

Asya’dan Avrupa'ya, Afrika’dan Ortadoğu’ya kadar farklı kıtalardan uçaklara bakım ve onarım hizmeti veren myTECHNIC,  kurulduğundan bu yana 5 yılda 100’ün üzerinde farklı havayoluna hizmet verdi.  myTECHNIC, güçlü bir finansal altyapı ve genişleyen müşteri portföyüyle Türkiye’nin önde gelen havacılık yatırımlarından birisi olmaya devam ediyor.

Diğer ödüller:

Havalimanı İşletmecisi: TAV
Tarifeli Havayolu: Pegasus
Tarifesiz Havayolu:BoraJet
Tarifeli Havalimanı: Ankara Esenboğa
Tarifesiz Havalimanı: Dalaman
İkram Servis Hizmetleri: Turkish Do&Co
Uçuş Eğitim Organizasyonları: THK Gökçen Havacılık

EN YETKİLİ BAKIM MERKEZİ SEÇİLDİ

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (11)

HA HA HA ~ 5 yıl önce
ne deniyordu bu durumlarda , kendisi calip kendisi oynamak mi :))

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Yalan Dünya ~ 5 yıl önce
THK Üniversitesi İşletme ve Ekonomi Kulübü,en önce,kendi kurumlarının mali analizini yapıp,daldan dala konmanın,bilgi sahibi olmadan sadece fikirle nereye gidileceğinin öngörüsüne sahip olmalıdır.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
içimizden biri 2 ~ 5 yıl önce
Ayrıca kurucu rektörümüzün yerine THY den bir hoca gelcekmiş. Seçimlerde bakan olacak sayın Ünsal hoca yerine aday kimselerin şirketini 'en iyi' seçmemiş. Halbuki başındaki hoca değerli bir insandır. Siz ne düşünüyorsunuz?

Yanıtla

Kalan karakter 1000
içimizden biri ~ 5 yıl önce
Kendilerimi seçti sanıyorsunuz. En başta törene gelebilecek kişiler seçildi, 2. olarakta iş ilişkisi içinde olan, olması arzulanan şirketler seçildi. Zaten öğrenci arkadaşların şu an için böyle bir bilgileri bulunmamaktadır. Yani Emirates'i seçseler acaba kimi nasıl davet edeceklerdi? Gökçen'e gelince öğrencilerini zamanında mezun edemeyerek, planlamaları düzgün yapamayarak, sürekli değişen yönetim, thk'nın yetkililerinin müdürlere olan baskısı sonucunda sürekli 'ben istifa ediyorum' diyen müdürlerin olduğu okul. Bakım yetkisi'nin elinden alındığı kurum, hocalar arasında 'asker sivil' ayrımının olduğu Gökçen'de neyi nasıl seçmişler. Tav'a gelince yagemdeki eğitim planlamasında neler olduğunu biliyoruz. Dalaman'a THK bir uçuş okulu kuracak, elif hanım çalışmalara devam ediyor. Ayrıca, kendi prof larını elinde tutamayan, başarılı proflarını bir bir elinden kaçıran ve kaçırmaya devam edecek olan bir üniversite nasıl ayakta kalacak, yakında dekanlar bile istifa edip giderler..

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000