31 Ocak 2011, Pazartesi 09:38:07

VE MNG TEKNİK YENİ EVİNDE

Atatürk Havalimanı’nda faaliyet gösteren ilk özel uçak bakım merkezi olan MNG Teknik, Batı Apronu’nda inşa ettiği yeni Uçak Bakım Hangarı’na taşındı.
  • merhaba arkadaşlar bu sektörü bilenlere soruyorum.eğer tercih etme durumunuz olsa bakım teknisyeni olarak ONUR AİR mi MNG Teknikmi.tercih ederdiniz.teşekkürler.
  • Eski bir MNG Technic personeli olarak hayırlı uğurlu olmasını diliyorum. Bu tesislerin A. Dora gibi kaliteli insanlara ihtiyacı var. Çalışanının değerini bildiği sürece başarısı da artacaktır.
  • Hayırlı olsun Sn. Levent Uzunokur Bunuda başardınız. MNG yi bugününe taşıyan en sağlam patron. SİZİ SEVİYORUZ.
  • iki tane 777'yi üst üste sığdırırız merak etmeyin.

Faaliyetine başladığı 2002 yılından bugüne 5.000 m²’lik Bakım Hangarı’nda faaliyet gösteren MNG Teknik bugünden itibaren 5.000 m² tam teçhizatlı boya hangarı ile beraber 25.000 m²’lik yeni hangarına taşınarak faaliyetine devam etmeye başladı. Projenin bitimi ile hangar, atölyeler, ofis ve depo alanları ile birlikte 60.000 m²’lik uçak bakım tesisine sahip olan MNG Teknik’in gelişmiş teknolojik altyapıya sahip yeni hangarının apron alanı 30.500 m² olarak inşa edildi.

16 dar gövdeli ya da 4 geniş gövdeli ve 8 dar gövdeli uçağa aynı anda bakım hizmeti verilebilecek Uçak Bakım Hangarı’nda sosyal tesisler ve spor salonları da bulunmakta. Yeni hangar projesi ile çalışan sayısını 1.000 kişiye çıkarmayı planlayan, Avrupa ve Ortadoğu’nun en büyük Uçak Bakım şirketlerinden biri olmayı hedefleyen MNG Teknik bu sayede sektörde yeni istihdam olanakları da sunacak.

Uçak Bakım Sektörü’ne yeni bir soluk getirecek olan bu gelişme ile MNG Teknik varolan müşterilerine ve potansiyel yeni müşterilerine kalite standartları çerçevesinde hızlı ve kaliteli hizmet vermeye devam edecek.VE MNG TEKNİK YENİ EVİNDE

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (30)

Misafir ~ 7 yıl önce
merhaba arkadaşlar bu sektörü bilenlere soruyorum.eğer tercih etme durumunuz olsa bakım teknisyeni olarak ONUR AİR mi MNG Teknikmi.tercih ederdiniz.teşekkürler.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
Eski bir MNG Technic personeli olarak hayırlı uğurlu olmasını diliyorum. Bu tesislerin A. Dora gibi kaliteli insanlara ihtiyacı var. Çalışanının değerini bildiği sürece başarısı da artacaktır.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
Hayırlı olsun Sn. Levent Uzunokur Bunuda başardınız. MNG yi bugününe taşıyan en sağlam patron. SİZİ SEVİYORUZ.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
iki tane 777'yi üst üste sığdırırız merak etmeyin.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000