07 Ekim 2011, Cuma 10:40:42

UÇAK CAFE DEĞİL UÇAK VİRANE...

Yıllardır terk edilmiş olarak bekletilen uçak, tinercilere barınak oldu...
  • bu koca adama 727 diyebiliyorsan bu işten anlamıyorsun demektir ne diye yorum yazma ihtiyacı duydun ki
  • benim arabam hacizli olsa,yolun kenarına bıraksam,öööle kaç sene duracak mı orada?kardeşim,ilan verirsin gazeteye,şu zamana kadar alınmazsa,çöplüğe atılacaktır diye...o hurdayı da kaldırırsın oradan...gerçekten ayıp oluyor...
  • birader sen önce gözlerini bi düzelttir. koskoca a 300 e 727 diyebilmek için gözlerinin bayağı bir bozuk olması gerekir, zorlama kendini bişeyler yazacağım diye. oku, geç, öğren. sıkma kendini...
  • Enkazın yeri THY Uçuş işletme başkanlığı yolu üzeri değil, THY uçuş akademisi ve uçuş eğitim başkanlığı arka yolu olmalıdır. Ayrıca tipi A300 değil, B727 dir. THY hiçbir zaman A300 tipi uçağa sahip olmamıştır. Saygılar.
Yıllar önce bir işadamı tarafından satın alınarak cafe yapılması planan Airbus A300 tipindeki yolcu uçağı terkedildiği bölgede tinercilerin uğrak noktası haline geldi..

Türk Hava Yolları Uçuş Eğitim Başkanlığı yolu üzerinde, MNG Teknik'in giriş güzergahında bulunan bir sokağa terkedilen uçak, sokak çocuklarının evi oldu. Bir işadamı tarafından satın alınan ve cafe yapılmak istenen uçak, daha sonra götürülemeyince şu an bulunduğu bölgeye terk edildi. İlgilenen çıkmadığı ve herhangi bir işlemin yapılmadığı A300 tipi uçak, tinerci gençlerin uğrak yeri oldu.

Adeta viraneyi andıran ve her türlü parçası ve koltukları sökülmüş, her tarafı kırılmış ve üzerine yazılar yazılmış uçağın, gece uyuşturucu kullanan gençler tarafından kullandıldığı ve çevre halkının bu durumdan son derece rahatsız oldukları öğrenildi.

Özellikle gece saatlerinde uçağı kullanan gençlerden rahatsız olan çevre halkı ve özellikle çevre esnafı polisi durumla ilgili bilgilendirdi. Polis de uçağa ait bir takım bilgileri edindikten sonra Küçükçekmece Belediyesi'ne bir yazı yazarak uçağın kaldırılmasını istedi.

Belediye'nin sözkonusu uçakla ilgileneceği ve kaldırılması için girişimlerde bulunacağı öğrenildi.©AirportHaber

UÇAK CAFE DEĞİL UÇAK VİRANE...

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (16)

Misafir ~ 7 yıl önce
bu koca adama 727 diyebiliyorsan bu işten anlamıyorsun demektir ne diye yorum yazma ihtiyacı duydun ki

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
benim arabam hacizli olsa,yolun kenarına bıraksam,öööle kaç sene duracak mı orada?kardeşim,ilan verirsin gazeteye,şu zamana kadar alınmazsa,çöplüğe atılacaktır diye...o hurdayı da kaldırırsın oradan...gerçekten ayıp oluyor...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
birader sen önce gözlerini bi düzelttir. koskoca a 300 e 727 diyebilmek için gözlerinin bayağı bir bozuk olması gerekir, zorlama kendini bişeyler yazacağım diye. oku, geç, öğren. sıkma kendini...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
Enkazın yeri THY Uçuş işletme başkanlığı yolu üzeri değil, THY uçuş akademisi ve uçuş eğitim başkanlığı arka yolu olmalıdır. Ayrıca tipi A300 değil, B727 dir. THY hiçbir zaman A300 tipi uçağa sahip olmamıştır. Saygılar.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000