31 Temmuz 2012, Salı 08:13:17

RAMAZAN AYI HAVACILARI BULUŞTURMAYA BAŞLADI

Mübarek Ramazan ayı havacılık sektörü çalışanlarını bir araya getirmeye başladı. Geleneksel hale gelen iftar yemeklerinden birisi dün gerçekleşti. MNG Havayolları DHMİ çalışanlarına bir iftar yemeği verdi.
  • Ya DHMI MD'ü hep böyle parlak gömlek, gravat falan giymek zorunda mı:))) Birde alıyorsa 15 bin TL maaş bu kadar lüks içerisinde nasıl yaşayabiliyor çoook merak ediyorum... AHHHHHHHH ATATÜRK AHHHHHHHHHHHHHHH
  • MNG Havayolu kuruluşu,iftra vermiş mübarek olsun DHMİ Çalışanlarına verilen bu İFTAR YEMEĞİNE katılan bir tek Hava Trafik Kontrolörü varmı?Davet edilmişmi.?Havayolunun direk ilişkide bulunduğu DHMİ ATATATÜRK HAVALİMANININ bu sektörünün çalışanlarının veya temsilcilerinin neden orada olmadığını soran varmı, Katılanlar bu eksikliği hissetmişlermi? AFİYET OLSUN güzide katılımcılar yarın akşam nerdesiniz?
  • Üst düzey yönetimden, Üst düzey yönetime. peki ya çalışanlara ?
  • EN BÜYÜK EŞİTSİZLİK EŞİT OLMAYANLARI EŞİT GÖRMEKTİR.

Ramazan ayı ile birlikte havacılık çalışanları iftarda buluşmaya başladı. MNG Havayolları dün akşam Develi Restaurant’da DHMİ Atatürk Havalimanı çalışanlarına bir iftar yemeği verdi. Yemeğe başta Başmüdür Celal Özuğur olmak üzere Başmüdür Yardımcısı Sıtkı Zeybel ile DHMİ çalışanları katıldı.

MNG Havayolları Genel Müdürü Sedat Özkazanç’ın ev sahipliği yaptığı geceye MNG’den İdari İşler Müdürü Suat Tansu ile üst düzey yöneticiler de katıldı.

RAMAZAN AYI HAVACILARI BULUŞTURMAYA BAŞLADI

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (8)

gerçekten bir soru ~ 6 yıl önce
Ya DHMI MD'ü hep böyle parlak gömlek, gravat falan giymek zorunda mı:))) Birde alıyorsa 15 bin TL maaş bu kadar lüks içerisinde nasıl yaşayabiliyor çoook merak ediyorum... AHHHHHHHH ATATÜRK AHHHHHHHHHHHHHHH

Yanıtla

Kalan karakter 1000
HAVACI ~ 6 yıl önce
MNG Havayolu kuruluşu,iftra vermiş mübarek olsun DHMİ Çalışanlarına verilen bu İFTAR YEMEĞİNE katılan bir tek Hava Trafik Kontrolörü varmı?Davet edilmişmi.?Havayolunun direk ilişkide bulunduğu DHMİ ATATATÜRK HAVALİMANININ bu sektörünün çalışanlarının veya temsilcilerinin neden orada olmadığını soran varmı, Katılanlar bu eksikliği hissetmişlermi? AFİYET OLSUN güzide katılımcılar yarın akşam nerdesiniz?

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Çalışan. ~ 6 yıl önce
Üst düzey yönetimden, Üst düzey yönetime. peki ya çalışanlara ?

Yanıtla

Kalan karakter 1000
İsim / Rumuz ~ 6 yıl önce
EN BÜYÜK EŞİTSİZLİK EŞİT OLMAYANLARI EŞİT GÖRMEKTİR.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000