22 Eylül 2010, Çarşamba 10:10:09

O'NUN ADI YAŞAYACAK

Ekvador Ginesi’nde sıtma virüsü kaptıktan sonra hayatını kaybeden MNG Havayolları çalışanı İbrahim Tanyeli adına İstanbul Üniversitesi’nde fizik tedavi merkezi açılıyor. Merkezin tüm masraflarını MNG Havayolları karşılıyor.
  • Allah rahmet eylesin vede mekanın cennet olsun İbrahim kardeşim.Boyluboyunca Yatışın hiç gözümün önünden gitmiyor.Kabrinde rahat uyu.
  • Sevgili İbrahim,mekanın cennet olsun,nur içinde yat...bir zamanlar şirketlerimiz birlikte çalışırken bizlere gösterdiğin yakın çalışma arkadaşlığını,sevgi ve saygını hiç bir zaman unutmuyoruz.Lufthansa Cargo İstanbul AHL çalışanları.
  • Bu sadece çalışanlarına duyulan saygı ve sevgidir. MNG sadece isim olarak değil ruh olarak da çok büyüktür. Gönülden tebrikler, sevgili İbrahim kardeşim de yukarıdan bizlere gurur ve sevgiyle bakıyor, buna eminim. EA
  • Allah rahmet eylesin ailesinede sabırlar diliyorum.mng havayolu çalışanı olarak bu vefalı hareket iş hayatımıza dahada özveri katacaktır

MNG Havayolları, görev sırasında kaptığı virüs nedeniyle yaşamını yitiren eski çalışanını unutmadı. Büyük bir vefakarlık örneği sergileyen MNG Havayolları, eski Load Master (Yükleme Uzmanı) İbrahim Tanyeli’nin adını, Fizik Tedavi Merkezi’nde yaşatacak.

İstanbul Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi’nde Fizik Tedavi Merkezi oluşturan MNG Havayolları, Tanyeli’nin adını bu merkeze verdi. Merkezin açılışı 5 Ekim’de İ.Ü Rektörü Prof. Dr. Yunus Söylet tarafından yapılacak. Açılışa load master Tanyeli’nin eşi de katılacak.

MNG Havayolları’nda yükleme uzmanı olarak görev yapan 38 yaşındaki İbrahim Tanyeli, Ekvador Ginesi’nde kaptığı sıtma virüsünün tüm vücudunu sarması sonucu İstanbul’daki tedavilere cevap verememiş 2009 Mayıs’ta hayatını kaybetmişti.

 


 

O'NUN ADI YAŞAYACAK

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (13)

Misafir ~ 8 yıl önce
Allah rahmet eylesin vede mekanın cennet olsun İbrahim kardeşim.Boyluboyunca Yatışın hiç gözümün önünden gitmiyor.Kabrinde rahat uyu.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
Sevgili İbrahim,mekanın cennet olsun,nur içinde yat...bir zamanlar şirketlerimiz birlikte çalışırken bizlere gösterdiğin yakın çalışma arkadaşlığını,sevgi ve saygını hiç bir zaman unutmuyoruz.Lufthansa Cargo İstanbul AHL çalışanları.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
Bu sadece çalışanlarına duyulan saygı ve sevgidir. MNG sadece isim olarak değil ruh olarak da çok büyüktür. Gönülden tebrikler, sevgili İbrahim kardeşim de yukarıdan bizlere gurur ve sevgiyle bakıyor, buna eminim. EA

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
Allah rahmet eylesin ailesinede sabırlar diliyorum.mng havayolu çalışanı olarak bu vefalı hareket iş hayatımıza dahada özveri katacaktır

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000