27 Ağustos 2008, Çarşamba 08:42:11

MYTECHNIC’TE MUHTEŞEM SON

Havacılık sektörü yeni bir tesisi kazanmanın sevincini yaşıyor. MNG Teknik’ten sonra Türkiye’nin ikinci özel bakım hangarı MyTechnic hizmete başlamak için deyim yerinde ise tapusunu aldı.
  • Aklım almıyor. Çalışanlarını iki buçuk ay ücretsiz izne çıkarıp, hakedilen maaşlarını haftalardır vermeyenler bu ülkede koca koca tesisler açıyorlar. Alkışları topluyorlar. Türkiye onlarla gurur duyuyor. Çok iyi yahu, vallahi ben de gurur duydum. Durmak yok yola devam. Bir şampanya da maaşlarını alamayan çalışanlar için patlatsınlar. Bekliyoruz...
  • bildiğin birşey varsa bizimle paylaşta bizde bilelim.neymiş şu riskli iş?bırakta riski işe girenler vebalini de mytechnic alsın.illaki iş başı tarihini ertelemelerinin bir sebebi vardır ve merak ettim?ayrıca beni yeni işe girenlerle karıştırma,ben çalıştığım şirketten memnunum.:) ucuyorum forum sitesinde okuduğum yazı üzerine bu soruyu sormuştum mytechnic rumuzlu arkadaş.
  • aslında haklı olabilirsiniz hemen myTECHNIC İnsan Kaynaklarını arayıp aralarına katılamayacağınızı bildiriniz. Böylece riskli bir işe girmekten kurtulmuş olursunuz.
  • yeni aldığı teknisyenlerin iş başı tarihi olan 1 eylül tarihini 21 ekim olarak erteledi mytechnic.acaba bir sorunmu var?

Yavuz Çizmeci’nin en büyük rüyası olan teknik bakım üssü artık havacılık sektörünün hizmetinde. Yaklaşık iki senedir yapımı heyecanla beklenen MyTechnic’in hizmet vermesi için gerekli olan JAR-145 Belgesi Sivil Havacılık Genel Müdürlüğü tarafından onaylandı.

Belgenin onaylanmasından dolayı duygularını AirportHaber’le paylaşan MyTechnic Yönetim Kurulu Başkanı Yavuz Çizmeci, “Türkiye kazandı. Bundan sonra sektörün hizmetinde olacağız” dedi. Çizmeci, “Türkiye’yi bakım üssü yapmanın çabası içinde olacağız” şeklinde konuştu.

MyTechnic’in JAR-145 belgesi amasından sonra Airbus 300 serisi tüm uçaklara, MD80 serisi tüm uçaklara ve Boeing 737 klasik serilerine teknik bakım hizmeti vereceği açıklandı.

©AirportHaber.com

MYTECHNIC’TE MUHTEŞEM SON

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (14)

Olric ~ 10 yıl önce
Aklım almıyor. Çalışanlarını iki buçuk ay ücretsiz izne çıkarıp, hakedilen maaşlarını haftalardır vermeyenler bu ülkede koca koca tesisler açıyorlar. Alkışları topluyorlar. Türkiye onlarla gurur duyuyor. Çok iyi yahu, vallahi ben de gurur duydum. Durmak yok yola devam. Bir şampanya da maaşlarını alamayan çalışanlar için patlatsınlar. Bekliyoruz...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
teknik ~ 10 yıl önce
bildiğin birşey varsa bizimle paylaşta bizde bilelim.neymiş şu riskli iş?bırakta riski işe girenler vebalini de mytechnic alsın.illaki iş başı tarihini ertelemelerinin bir sebebi vardır ve merak ettim?ayrıca beni yeni işe girenlerle karıştırma,ben çalıştığım şirketten memnunum.:) ucuyorum forum sitesinde okuduğum yazı üzerine bu soruyu sormuştum mytechnic rumuzlu arkadaş.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
myTECHNIC ~ 10 yıl önce
aslında haklı olabilirsiniz hemen myTECHNIC İnsan Kaynaklarını arayıp aralarına katılamayacağınızı bildiriniz. Böylece riskli bir işe girmekten kurtulmuş olursunuz.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
teknik ~ 10 yıl önce
yeni aldığı teknisyenlerin iş başı tarihi olan 1 eylül tarihini 21 ekim olarak erteledi mytechnic.acaba bir sorunmu var?

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000