09 Mart 2009, Pazartesi 12:33:34

MNG TEKNİK’TEN SÜPER HABER

MNG Teknik, DHMİ’nin açtığı “Uçak bakım hangarı yer tahsisi ve inşaası” ihalesini kazandı. Şirket, yeni kuracağı tesisin ardından kapasitesini 12 kat artıracak.
  • mng tekniği gönülden tebrik ediyorum. basarilarinin devamini diliyorum. guzel ulkeme boyle guzel haberler yakisir. bizlere imkan hazirlayin , ucak bakimi nasil yapilirmis dunyaya gosterelim. yolun acik olsun mng..
  • bu firssat neden degerlendirilmedi.120 ucak bakimini yapmak icin daha nerelerde yer bulucaz bu ihale kacarmiydi.tebrikler mng teknik yonetimi.
  • habere bende çok sevinenlerdenim ama artık şu lisans sınavları için bir çözüm bulunsun.bu gidişle hangarlarda çalışıcak lisanslı teknisyen bulamıycaksınız,yada 5000 dolara çalıştırırsınız heralde.2,5 senedir shgm 1 tane yeni lisans veremedi daha.sınavlara hazırlanmak için gerekli döküman malesef türkçe bulamıyoruz.bulduğmuz dökümanlar ise konunun max %50 'sine hakim,bizim ise her sınavdan %75 başarı göstermemiz bekleniyor.
  • Tebrikler MNG Technic ekibi. Eski bir MNG Havayollari calisani olarak MNG sirketleri ile ilgili haberleri surekli gurur duyarak takip ediyorum. Bu haberi de cok buyuk heyecan ile okudum. Yolun acik olsun MNG Technic. Bu arada Genel Mudurlugunuzu kutlarim Hakki Bey. Basarilarinizin devamini dilerim. Amerika'dan Selamlar, Saygilar...

Atatürk Havalimanı’nda bulunan tek özel uçak bakım merkezi olan MNG Teknik, 6 Mart’ta yapılan ‘Uçak bakım hangarı yer tahsisi ve inşaası’ ihalesini kazandı.

MNG Teknik’ten yapılan açıklamaya göre, Batı apronundaki toplam 64 bin metrekarelik alana, 4 etaptan oluşacak uçak bakım hangarlarının 16 bin metrekarelik ilk etabının inşaasına en kısa sürede başlanacağı bildirildi. Tam teşekküllü uçak boya bölümü ve atölyelerin bulunacağı hangar projesinin apron alanı 57 bin metrekare olarak belirlendi.

Bu yatırım ile MNG Teknik’in mevcut kapasitesini 12 kat arttıracağı, aynı anda 45 uçağa bakım yapabileceği ve tüm etaplar bittiğinde yaklaşık 2 bin kişiye istihdam sağlayacağı belirtildi.

Açıklamada MNG Teknik’in yeni hangar projesi ile, Türkiye’deki özel uçak bakım merkezleri arasındaki liderliğini koruyacak ayrıca Avrupa ve Ortadoğu’nun önde gelen bakım merkezlerinden biri olacak.

MNG TEKNİK’TEN SÜPER HABER

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (10)

Misafir ~ 9 yıl önce
mng tekniği gönülden tebrik ediyorum. basarilarinin devamini diliyorum. guzel ulkeme boyle guzel haberler yakisir. bizlere imkan hazirlayin , ucak bakimi nasil yapilirmis dunyaya gosterelim. yolun acik olsun mng..

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 9 yıl önce
bu firssat neden degerlendirilmedi.120 ucak bakimini yapmak icin daha nerelerde yer bulucaz bu ihale kacarmiydi.tebrikler mng teknik yonetimi.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 9 yıl önce
habere bende çok sevinenlerdenim ama artık şu lisans sınavları için bir çözüm bulunsun.bu gidişle hangarlarda çalışıcak lisanslı teknisyen bulamıycaksınız,yada 5000 dolara çalıştırırsınız heralde.2,5 senedir shgm 1 tane yeni lisans veremedi daha.sınavlara hazırlanmak için gerekli döküman malesef türkçe bulamıyoruz.bulduğmuz dökümanlar ise konunun max %50 'sine hakim,bizim ise her sınavdan %75 başarı göstermemiz bekleniyor.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 9 yıl önce
Tebrikler MNG Technic ekibi. Eski bir MNG Havayollari calisani olarak MNG sirketleri ile ilgili haberleri surekli gurur duyarak takip ediyorum. Bu haberi de cok buyuk heyecan ile okudum. Yolun acik olsun MNG Technic. Bu arada Genel Mudurlugunuzu kutlarim Hakki Bey. Basarilarinizin devamini dilerim. Amerika'dan Selamlar, Saygilar...

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000