10 Ağustos 2009, Pazartesi 15:03:36

MNG Teknik çalışanlarını sevindirdi

Küresel krizden etkilenen dev şirketler personel çıkarırken MNG Teknik çalışanlarını sevindirdi.
  • İkramiye ikramiye dediler ama tam bır yıldır ıkramiye verıceklerdi sonuna da verdıler bu gun yattı sugun yattı yok mng borcu vardı onu kapattık bu uzun zaman surdu en sonunda yattı bu yatan ikramıye (mng) kendısı vermedı sadece dışarıya yapılan işler lerden çalışan elemanların hakkı ama buda bıle ayrımcılık
  • padişahım çok yaşa.sene başından beri biz de bekliyoruz.
  • Köpek insanı ısırırsa haber olmaz insan köpeği ısırırsa haber olur.MNG çalışanlarına ikramiye vermiş de ne olmuş.MY TAKNİK ve ACT çalışanları da şirketlerine 1 er 2 şer maaş ikramiye bırakıyor.İşte haber bu.
  • isine saygisi olan insan icin iş ve ortam fark etmez. isinde severek, zevkle calisirsan hak seni zaten bulur aramana gerek yok.

MNG Teknik’ten çalışanlarına anlamlı jest.  Küresel kriz özellikle havacılık sektöründeki dev şirketleri derinden sarsarken MNG Teknik çalışanlarını sevindirdi.

Krizde işçi çıkarmak yerine personeli motive ederek krizi fırsata çevirmek isteyen MNG Teknik, bu ay personele ikramiye sürprizi yaptı.

MNG Teknik, çalışanlarına dönem dönem ikramiye verirken, bu ay ikramiye alan personel büyük sevinç yaşadı.

MNG Teknik çalışanlarını sevindirdi

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (21)

Misafir ~ 9 yıl önce
İkramiye ikramiye dediler ama tam bır yıldır ıkramiye verıceklerdi sonuna da verdıler bu gun yattı sugun yattı yok mng borcu vardı onu kapattık bu uzun zaman surdu en sonunda yattı bu yatan ikramıye (mng) kendısı vermedı sadece dışarıya yapılan işler lerden çalışan elemanların hakkı ama buda bıle ayrımcılık

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 9 yıl önce
padişahım çok yaşa.sene başından beri biz de bekliyoruz.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 9 yıl önce
Köpek insanı ısırırsa haber olmaz insan köpeği ısırırsa haber olur.MNG çalışanlarına ikramiye vermiş de ne olmuş.MY TAKNİK ve ACT çalışanları da şirketlerine 1 er 2 şer maaş ikramiye bırakıyor.İşte haber bu.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 9 yıl önce
isine saygisi olan insan icin iş ve ortam fark etmez. isinde severek, zevkle calisirsan hak seni zaten bulur aramana gerek yok.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000