14 Aralık 2009, Pazartesi 10:24:00

MNG Havayolları 3'lük attı...

MNG Havayolları, Kasım ayında Airbus’tan 3. ödülünü aldı...
  • Bu ödülü uçuş operasyonunda bizzat katkıları ve alın terleri olan personel haberi medyadan değil de müdürlerinden duysalar ne kadar da onurlanırlardı...
  • Arkadaşlar haberi dikkatli okursanız en iyi kargo işletmecisi ödülünü aldığını görürsünüz. Evet haklısınız Onur Havayolları'nın da birçok ödül ve teşekkür/tebrik yazıları mevcut. Önemli olan nokta elimizdeki uçaklara gerçekten iyi baktığımızın bir göstergesi bu ödüller. Bundan dolayı bu firmalarımızı tebrik eder diğer firmalar içinde itici bir güç olmasını dilerim.
  • Haklısınız Onur Air binasının duvarları bu tür ödüllerle dolu ama uçak üreticilerini de bilirsiniz bu tür ödülleri verirken teknik baktıkları kadar ticari de bakarlar. O nedenle bence Onur Air'e ilaveten MNG'nin de bu ve benzeri aldığı ödülleri tebrik ederek, işimizi daha iyi yapma konusunda birbirimizi teşvik edelim. Saygılarımla
  • airbus un türkiyedeki tek firması 14 yıldır onur havayollarıdır.merak edip merkezine giderseniz tüm bina iç duvarlarının airbustan gelen ödül yazıları ile dolu olduğunu da görebilirsiniz.

MNG Havayolları, 2003–2005 yılları arasında yaptığı operasyonlarla Airbus tarafından 150 havayolu içinde %98.4 oranla en iyi Airbus 300–310 kargo operatörü seçilerek Türkiye’ye 2005 yılında ilk kez Airbus ödülü getirmişti.

2005–2007 yıllarında MNG Havayolları, gösterdiği yüksek performans nedeni ile Airbus tarafından en iyi A300 operatörü seçilerek, 2007 yılında Tolous’ta düzenlenen törende ödüllendirildi.

Bangkok’ta bu yıl Kasım ayında yapılan törende MNG Havayolları üçüncü kez birincilik ödülünü alarak uçuş operasyonlarında ki başarısını ve sürekliliğini gösterdi.

MNG Havayolları 3'lük attı...

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (6)

Misafir ~ 8 yıl önce
Bu ödülü uçuş operasyonunda bizzat katkıları ve alın terleri olan personel haberi medyadan değil de müdürlerinden duysalar ne kadar da onurlanırlardı...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
Arkadaşlar haberi dikkatli okursanız en iyi kargo işletmecisi ödülünü aldığını görürsünüz. Evet haklısınız Onur Havayolları'nın da birçok ödül ve teşekkür/tebrik yazıları mevcut. Önemli olan nokta elimizdeki uçaklara gerçekten iyi baktığımızın bir göstergesi bu ödüller. Bundan dolayı bu firmalarımızı tebrik eder diğer firmalar içinde itici bir güç olmasını dilerim.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
Haklısınız Onur Air binasının duvarları bu tür ödüllerle dolu ama uçak üreticilerini de bilirsiniz bu tür ödülleri verirken teknik baktıkları kadar ticari de bakarlar. O nedenle bence Onur Air'e ilaveten MNG'nin de bu ve benzeri aldığı ödülleri tebrik ederek, işimizi daha iyi yapma konusunda birbirimizi teşvik edelim. Saygılarımla

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
airbus un türkiyedeki tek firması 14 yıldır onur havayollarıdır.merak edip merkezine giderseniz tüm bina iç duvarlarının airbustan gelen ödül yazıları ile dolu olduğunu da görebilirsiniz.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000