06 Ağustos 2015, Perşembe 00:17:38

Uçak enkazı Malezya uçağına ait

Hint Okyanusu'ndaki Reunion Adası'nda geçen Perşembe karaya vuran kanat parçasının 8 Mart'ta kaybolan MH370 sefer sayılı Malezya uçağına ait olduğu açıklandı.
  • İlk görünce anlamıştim
  • kuleci arkadaş biraz agresif davranmış gibi, sonuçta inada bindirmeden, hassas dengelerin gözetildiği bugünlerde anlayış göstermek gerek, olay sadece inip inememek değil, pek çok yatırım, ihale ve bağlantı var, değerli insanları küstürmeyelim, kuleci arkadaşlar işini iyi yapıyorlar ama biraz daha anlayış, ben onların adına sayın şeyhten özür dilerim.
  • Banka hesabına devlete ait Malezya Gelişme Şirketi'nden 700 milyon Dolar aktarılan ve bunun "bağış" parası olduğunu ifade eden bir adamın sözlerine maalesef ki insanın içinden inanmak gelmiyor.
  • Uçağın arkasını arasınlar. Registrationa baksinlar

Açıklamayı yapan Malezya Başbakanı Necib Razak, uzmanların inceleme sonunda parçanın söz konusu uçağın kanadına ait olduğunu teyit ettiklerini belirtti. Enkaz parçası inceleme için Fransa'nın Toulouse kentindeki havacılık merkezine gönderilmişti.

Razak "Artık MH370'in yolculuğunun Hint Okyanusu'nun güneyinde son bulduğuna dair somut kanıtımız var" dedi.

Malezya Havayollarına ait Boeing 777 tipi uçak, Kuala Lumpur-Pekin seferini yaparken 8 Mart 2014'te 227 yolcu ve 12 mürettebatı ile kaybolmuştu.

'Çok kuvvetli bulgular'
Fransız savcı Serge Mackowiak da bulunan kanat parçasının Boeing 777 tipi bir uçağa ait olduğunu onayladı.

Savcı "Elimizde parçanın MH370'e ait olduğuna dair çok güçlü bulgular var" dedi ancak kesin açıklamayı Perşembe günü başlayacakları daha detaylı incelemelerin sonunda yapacaklarını belirtti.

Malezya Havayolları da yaptığı açıklamada gelişmeyi "çok büyük bir ilerleme" olarak niteledi. Havayolları şirketi 'ilerleyen günlerde daha çok kanıtın bulunmasıyla uçağın kayboluşunun gizemini çözmeyi umut ettiklerini' belirtti.

Uçak enkazı Malezya uçağına ait

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (14)

İsim / Rumuz ~ 3 yıl önce
İlk görünce anlamıştim

Yanıtla

Kalan karakter 1000
kuleci hatası ~ 3 yıl önce
kuleci arkadaş biraz agresif davranmış gibi, sonuçta inada bindirmeden, hassas dengelerin gözetildiği bugünlerde anlayış göstermek gerek, olay sadece inip inememek değil, pek çok yatırım, ihale ve bağlantı var, değerli insanları küstürmeyelim, kuleci arkadaşlar işini iyi yapıyorlar ama biraz daha anlayış, ben onların adına sayın şeyhten özür dilerim.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Çüşşş! ~ 3 yıl önce
Vatandaş hızını alamamış MH370 haberinin altına bile kuleciyi girmişşş :)) evet canım kuleci indirmedi, sonra sen uyudun...
sakın ha. ~ 3 yıl önce
arkadaşım sen kendi namına özür dileyebilirsin ama bizim namımıza sakın haa. Çüşşş - diye yazan arkadaşa da bir değinelim , kuleci hatası yazan arkadaş belliki yanlış yere yazmış hemen niye kalitemizi ortaya koyarız böyle durumlarda.
Sütçü Beygiri ~ 3 yıl önce
Banka hesabına devlete ait Malezya Gelişme Şirketi'nden 700 milyon Dolar aktarılan ve bunun "bağış" parası olduğunu ifade eden bir adamın sözlerine maalesef ki insanın içinden inanmak gelmiyor.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Reg ~ 3 yıl önce
Uçağın arkasını arasınlar. Registrationa baksinlar

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000