08 Haziran 2014, Pazar 15:34:26

UÇAĞIN GİZEMİNİ ÇÖZENE 5 MİLYON DOLAR!

Kayıp Malezya uçağındaki yakınlarının akıbetinden hala haber alamayan aileler, uçağın gizemini çözene 5 milyon dolar ödül verecek.
  • Bence terröristler kaçırdı. Nedeni ise: B777 uçağı istiyorlardı, onu başarıyla aldılar ve şimdide Karachi Hava Alanınandan bir uçak daha kaçıracaklardı, tam kaçırabildilermi onu bilmiyorum, ama okumuş olduğum haberde uçak kaçırmaya gelmişlerdi
  • O zaman o 5 Milyon dolari Amerikalilar kazanacak. Unutmayin ki 1970 lerde Sicilyadan atilan bir füzeyle yanlislikla Itavia Dc9 uçagini düsürdüler kimse kurtulamadi ve suçu Kaddafinin üzerine attilar. Libya hava kuvvetlerinin bir Mig23 uçagi oralarda uçuyordu dediler. Ancak 30 sene sonra Amerika evet o uçagi biz düsürdük dedi. Bu uçaginda 2044 de ne oldugu belli olur.
  • Bu ucak ilk yon degistirdiginde afganistana dogru gidiyordu, bildiginiz gibi afganistan havasahasi amerikalilar tarafindan kontrol ediliyor, buradan gecmek isteyen butun hava araclari amerikadan izin almak zorunda,kimligini belirtmeyen bu ucak amerikalilar tarafindan dusuruldu ve icersinde cok sayida cinli yolcu olmasindan dolayi siyasi bir soruna yol acmamasi icin aciklanmiyor
  • Bence yolcu yakınlarının iddea ettiği gibi birileri bişeyler biliyorlar ama o birileri aynı zamanda suçlu olduğu için olayın açıklığa kavuşması yıllar alabilir diye tahmin ediyorum.uçak bir füzeyle vurulmuş olabilir ama vuranlar pardon biz bi yanlışlık yaptık 239 kişiyi öldürdük özür dileriz de diyemediğinden belki yıllar sonra böyle bir açıklama gelebilir.zira kaybolan uçak ufacık bişey değil Boeing 777. Ama bilmediğim konu ,bir uçak füzeyle vurulsa bile herhangi bir parçası kalıntısı deniz yüzeyinde gözükmez miydi?

Kayıp Malezya uçağındaki yakınlarının akıbetinden hala haber alamayan aileler, uçağın gizemini çözene 5 milyon dolar ödül verecek.

Malezya Havayolları'nın MH370 sefer sayılı ve 239 kişi taşıyan uçağı 8 Mart günü Kuala Lumpur'dan Pekin'e gitmek üzere havalanmıştı. Kalkıştan bir süre sonra radardan kaybolan uçaktan o günden bugüne kadar hiçbir haber yok.

Aylardır süren arama çalışmaları da hiçbir sonuç vermedi. Uçağın ne enkazının yeri bulunabildi, ne de enkaza dair bir başka bilgi... Bununla birlikte uçağın akıbetiyle ilgili çeşitli senaryolar ortaya atıldı.

Yakınlarının akıbetinin aydınlatılmasını isteyen ve yetkililerin kendilerinden bir şeyler sakladığını düşünen aileler ise bir kampanya başlatarak, uçağın gizemini çözene 5 milyon dolar ödül koydu. Aileler yaptıkları açıklamada "Bir yerlerde birilerinin bir şeyler bildiğine inanıyoruz. Umarız ki bu vesileyle olayın üzerindeki perde kalkar" dedi. (Hürriyet)

UÇAĞIN GİZEMİNİ ÇÖZENE 5 MİLYON DOLAR!

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (19)

Android Uygulaması ~ 4 yıl önce
Bence terröristler kaçırdı. Nedeni ise: B777 uçağı istiyorlardı, onu başarıyla aldılar ve şimdide Karachi Hava Alanınandan bir uçak daha kaçıracaklardı, tam kaçırabildilermi onu bilmiyorum, ama okumuş olduğum haberde uçak kaçırmaya gelmişlerdi

Yanıtla

Kalan karakter 1000
772 ~ 4 yıl önce
O zaman o 5 Milyon dolari Amerikalilar kazanacak. Unutmayin ki 1970 lerde Sicilyadan atilan bir füzeyle yanlislikla Itavia Dc9 uçagini düsürdüler kimse kurtulamadi ve suçu Kaddafinin üzerine attilar. Libya hava kuvvetlerinin bir Mig23 uçagi oralarda uçuyordu dediler. Ancak 30 sene sonra Amerika evet o uçagi biz düsürdük dedi. Bu uçaginda 2044 de ne oldugu belli olur.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
haner ~ 4 yıl önce
Bu ucak ilk yon degistirdiginde afganistana dogru gidiyordu, bildiginiz gibi afganistan havasahasi amerikalilar tarafindan kontrol ediliyor, buradan gecmek isteyen butun hava araclari amerikadan izin almak zorunda,kimligini belirtmeyen bu ucak amerikalilar tarafindan dusuruldu ve icersinde cok sayida cinli yolcu olmasindan dolayi siyasi bir soruna yol acmamasi icin aciklanmiyor

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Rumuz ~ 4 yıl önce
Bence yolcu yakınlarının iddea ettiği gibi birileri bişeyler biliyorlar ama o birileri aynı zamanda suçlu olduğu için olayın açıklığa kavuşması yıllar alabilir diye tahmin ediyorum.uçak bir füzeyle vurulmuş olabilir ama vuranlar pardon biz bi yanlışlık yaptık 239 kişiyi öldürdük özür dileriz de diyemediğinden belki yıllar sonra böyle bir açıklama gelebilir.zira kaybolan uçak ufacık bişey değil Boeing 777. Ama bilmediğim konu ,bir uçak füzeyle vurulsa bile herhangi bir parçası kalıntısı deniz yüzeyinde gözükmez miydi?

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000