16 Mart 2014, Pazar 00:45:29

THY’NİN BOEING 777’Sİ ACİL İNİŞ YAPTI

Türk Hava Yolları’nın Londra-İstanbul seferini yapmak üzere Londra’dan havalanan Boeing 777 tipi yolcu uçağı Frankfurt Havalimanı’na acil iniş yaptı. Peki, uçağın rotasını Frankfurt’a çevirme nedeni ne idi?
  • Tuhaf tuhaf basliklar atmasaniz cok super olacak
  • Kardeş ben neden 777 vermis demedim ki.sadece jet airways tan kiraladikları neden uçuyor dedim.keske iyi okusaydın.tamam ya sormuyorum bisey.vay arkadaş bilmemek ayip degil diye hep kandırmışlar bizi .baksana ögrenmeye çalışmak ta ayıp olmuş....
  • thy nin jet airwaysdan kiraladığı uçakları londraya verir oraya verir şuraya verir gayet normal nereye isterse oraya verir.. hangi sefere hangi tip uçağı vereceği veya hangi tip uçağı vereceği önemli midir.. yolcu talebi çoksa büyük uçak koyarlar talep yokse koymazlar..ingiltere thy için çok önemli bir pazar günden güne yolcu sayısı artıyor..777 koyması bence iyidir.
  • Arkadaşım THY nin hindistan şirketi ile yaptığı anlaşma gereği olabilir. Bu arada bunun kanıtı için sana şunu söyleyebilirim Hindistanlı Şirketin 777 için pilot ilanlarındaki base lere bakarsan bunu daha iyi anlarsın

Türk Hava Yolları’na ait Boeing 777 tipi bir yolcu uçağı Londra’dan İstanbul’a gelmek üzere 17.30 sıralarında Londra Havalimanı’ndan hareket etti. Uçakta bulunan yolculardan birinin rahatsızlanması üzerine pilot Almanya’nın Frankfurt Havalimanı’na acil iniş yapma kararı aldı.

Saat 19.30 sıralarından Frankfurt Havalimanına acil iniş yapan uçakta bulunan hastanın tedavi altına alındığı kaydedilirken, uçağın iki saatlik gecikme ile İstanbul’a hareket ettiği kaydedildi.

Boeing 777 uçağının acil iniş yapacağı duyurusu heyecan yarattı. Bir haftayı aşkın bir süredir bulunamayan Malezya Havayolları uçağının düşmesini akıllara getiren acil iniş anonsu, hasta yolcu olduğu anlaşılınca rahat bir nefes alınmasına neden oldu.

©Airporthaber.com ÖZEL

THY’NİN BOEING 777’Sİ ACİL İNİŞ YAPTI

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (25)

mmmm ~ 4 yıl önce
Tuhaf tuhaf basliklar atmasaniz cok super olacak

Yanıtla

Kalan karakter 1000
sevgili camaroth ~ 4 yıl önce
Kardeş ben neden 777 vermis demedim ki.sadece jet airways tan kiraladikları neden uçuyor dedim.keske iyi okusaydın.tamam ya sormuyorum bisey.vay arkadaş bilmemek ayip degil diye hep kandırmışlar bizi .baksana ögrenmeye çalışmak ta ayıp olmuş....

Yanıtla

Kalan karakter 1000
camaroth ~ 4 yıl önce
thy nin jet airwaysdan kiraladığı uçakları londraya verir oraya verir şuraya verir gayet normal nereye isterse oraya verir.. hangi sefere hangi tip uçağı vereceği veya hangi tip uçağı vereceği önemli midir.. yolcu talebi çoksa büyük uçak koyarlar talep yokse koymazlar..ingiltere thy için çok önemli bir pazar günden güne yolcu sayısı artıyor..777 koyması bence iyidir.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
jet ~ 4 yıl önce
burda uçak tipi sorgulanmıyor.sadece londra uçuşlarında kullanılan 777 ler neden jet airways' ın uçakları diye sorulmuş.anlaşma gereği olabilir.mesela amerikaya da uçmuyor bu uçaklar.sadece londra ,bangkok ve mumbai hattında görüyorum onları.
Broker ~ 4 yıl önce
Arkadaşım THY nin hindistan şirketi ile yaptığı anlaşma gereği olabilir. Bu arada bunun kanıtı için sana şunu söyleyebilirim Hindistanlı Şirketin 777 için pilot ilanlarındaki base lere bakarsan bunu daha iyi anlarsın

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000