20 Mart 2014, Perşembe 08:04:31

PİLOT KAYITLARI SİLMİŞ!

Kaybolan Malezya Havayolları'na ait yolcu uçağının pilotunun evinden alınan uçuş simülatöründeki dosyaların kısa süre önce silindiği bildirildi.
  • Fsx ten birsey cikmaz beyler
  • Simulator Fs2004. Resimdeki ucak PSS firmasina ait bir 777.Kayitlar Recovery olarak geri getirilebilir.
  • Ben çok profosyonelce araştırmalar yapıldığını sanıyorum. bir çok arkadaş kızacak ama, çok ince detaylar araştırılıyor, sonuçta gerçekten kaybolan bir uçak var, ayrıca belirtmek gerekir ki, eğer bir kaçırılma ve saklanma olayı ise, organize eden ekibin dünya'ya inanılmaz bir mesajı olacak.
  • Sildiğim simulatör kayıtlarını geri getireyim ve uçucu arkadaşlarımı da bu konuda uyarayım da Allah muhafaza, görevli olduğumuz uçaklardan biri kaybolursa araştırmacılar rahat rahat bulsunlar uçağın yerini.. Gidin uçağın yerini tespit etmeye çalışın baylar..

Malezya Savunma Bakanı Hişammuddin Hüseyin, düzenlediği basın toplantısında, uçağın kaptanı Zaharie Ahmed Şah'ın evinde hafta sonu yapılan aramada el konulan simülatörde yapılan incelemelerde geçen ay silindiği tespit edilen dosyaların kurtarılması için çalışmaların devam ettiğini belirtti.

KAYITLAR YAKLAŞIK 1 AY ÖNCE SİLİNMİŞ

Polis şefi Halid Abu, simülatördeki program kayıtlarını içeren dosyaların 3 Şubat'ta silindiğini belirtti. Hüseyin, kaptan Ahmed Şah'ın, herhangi yanlış bir şey yaptığı ispat edilinceye kadar suçsuz olduğunu ifade etti.

PİLOT KAYITLARI SİLMİŞ!

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (11)

iPhone Uygulaması ~ 4 yıl önce
Fsx ten birsey cikmaz beyler

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Android Uygulaması ~ 4 yıl önce
Simulator Fs2004. Resimdeki ucak PSS firmasina ait bir 777.Kayitlar Recovery olarak geri getirilebilir.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
CİDDİ ~ 4 yıl önce
Ben çok profosyonelce araştırmalar yapıldığını sanıyorum. bir çok arkadaş kızacak ama, çok ince detaylar araştırılıyor, sonuçta gerçekten kaybolan bir uçak var, ayrıca belirtmek gerekir ki, eğer bir kaçırılma ve saklanma olayı ise, organize eden ekibin dünya'ya inanılmaz bir mesajı olacak.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
TK/Fo ~ 4 yıl önce
Sildiğim simulatör kayıtlarını geri getireyim ve uçucu arkadaşlarımı da bu konuda uyarayım da Allah muhafaza, görevli olduğumuz uçaklardan biri kaybolursa araştırmacılar rahat rahat bulsunlar uçağın yerini.. Gidin uçağın yerini tespit etmeye çalışın baylar..

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000