28 Temmuz 2014, Pazartesi 13:50:51

MALEZYA HAVAYOLLARI İSİM DEĞİŞTİRMEYİ DÜŞÜNÜYOR

Malezya Havayolları, bu yıl yaşanan iki uçak trajedisinin ardından, marka değeri düştüğü gerekçesiyle adını değiştirmeye hazırlanıyor.
  • Boyle dehşet verici bi habere bile dalga gecen yorum yapanlara idiots denir
  • Şimdi isim değiştirme ile yaraya pansuman yaparlar ama hala insanların beyninde kayıp uçak var bence ona kafa yorsalar daha imajları yükselir bence düşen uçak yüzde yüz kaybolan uçak bu kadar tesadüf olmaz benim inancında tam kullanılmayan bölgeden geçerken yine aynı havayolunun uçağı düşmesi pek mantıklı gelmiyor karakutu kayıtları niye açıklanmıyor onu önce söylesin malezya havayolu
  • Mantıklı .. THY de, AKP havayolları olarak değiştirsin
  • Sıktınız ama artık

Malezya Havayolları, Mart ayında yaşanan ve hakkında hala soru işaretleri bulunan MH370 trajedisi ve geçtiğimiz günlerde Ukrayna’da Rus yanlıları tarafından düşürülen MH17 sefer sayılı yolcu uçağının ardından ‘isim değiştirme’ seçeneğini gündemine aldı.

Malezya Havayolları Ticaret Müdürü Hugh Dunleavy’nin İngiliz Sunday Telegraph gazetesine yaptığı açıklamada, Malezya hükümetinin şirket geleceğiyle ilgili değerlendirmelerde bulunduğunu söyledi.

Şirketin en büyük hissedarı olan Malezya Hükümeti, bu konudaki çalışmalarını MH17 faciasının ardından hızlandırılmış.

Masada bir çok seçenek olduğunu belirten Dunleavy, hem kendileri hem de diğer havayolu şirketleri için yeni bir oluşuma gidebileceklerinin sinyalini verdi.

Dunleavy ayrıca, havayolu şirketlerinin, kendi kontrolleri dışındaki hatalar yüzünden sorumlu tutulmaması gerektiğinin altını çizdi.

Dunleavy, “MH17 bize gösterdi ki, her gökyüzü o kadar da güvenli değil” dedi.

MALEZYA HAVAYOLLARI İSİM DEĞİŞTİRMEYİ DÜŞÜNÜYOR

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (10)

iPhone Uygulaması ~ 4 yıl önce
Boyle dehşet verici bi habere bile dalga gecen yorum yapanlara idiots denir

Yanıtla

Kalan karakter 1000
iPhone Uygulaması ~ 4 yıl önce
Şimdi isim değiştirme ile yaraya pansuman yaparlar ama hala insanların beyninde kayıp uçak var bence ona kafa yorsalar daha imajları yükselir bence düşen uçak yüzde yüz kaybolan uçak bu kadar tesadüf olmaz benim inancında tam kullanılmayan bölgeden geçerken yine aynı havayolunun uçağı düşmesi pek mantıklı gelmiyor karakutu kayıtları niye açıklanmıyor onu önce söylesin malezya havayolu

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Android Uygulaması ~ 4 yıl önce
Mantıklı .. THY de, AKP havayolları olarak değiştirsin

Yanıtla

Kalan karakter 1000
iPhone Uygulaması ~ 4 yıl önce
Sıktınız ama artık

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000