18 Temmuz 2015, Cumartesi 13:44:07

Kazayı araştırmak için uçak düşürecekler

Rus silah şirketi Almaz-Antey, Ukrayna'nın doğusunda düşen ve 298 kişiye mezar olan MH17 sefer sayılı Malezya uçağının füzeyle vurulup vurulmadığını olayı canlandırarak test edecek; yani bir uçak düşürecek
  • yanniz onu oyle yapmiyoruz canim
  • 2-3 hafta önce belgesel kanallarının birinde vardı.
  • Olay şekilleniyor, herkes bal gibi biliyor ki iki 777 de teknik arızadan düştü. Şimdi zaman geçti, olay soğudu, gerçek tahkikat başlıyor.
  • Yazıktır günahtır be kardeşim o düşürülecek uçağı bana verin de bi akçaabat köftecisi açayım

Almaz-Antey’den yapılan açıklamada, şirketin geçen yıl Donbas’ta düşen Malezya Havayolları’na ait uçağın düşüş nedenini tespit etmek amacıyla kullanımdan kaldırılan bir Boeing 777’yi düşüreceği bildirildi. Açıklamada, şirketin testin tüm masraflarını üstleneceğini belirtildi.

298 KİŞİ ÖLMÜŞTÜ

Ukrayna’nın Rusya sınırına yakın bölgesinde 17 Temmuz 2014’te düşen Malezya Havayolları’nın Amsterdam-Kuala Lumpur seferini yapan uçağında bulunan 283 yolcu ve 15 mürettebattan kurtulan olmamıştı. Kazada hayatını kaybedenlerin 196’sı Hollanda vatandaşıydı. 

Hollanda Güvenlik Araştırma Konseyi geçen sene kazaya ilişkin hazırladığı ön raporunda, uçağın muhtemelen dışarıdan gelen bir nesneyle düşürüldüğünü, pilotaj hatasının söz konusu olmadığını açıklamıştı.

HERKES BİRBİRİNİ SUÇLUYOR

Ukrayna yönetimi, uçağın füzeyle vurulduğunu iddia etmiş, olaydan Rusya yanlısı ayrılıkçıları sorumlu tutmuştu. Ayrılıkçılar ise Ukrayna ordusunu suçlamıştı. 

Kazayı araştırmak için uçak düşürecekler

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (20)

alakasiz ~ 3 yıl önce
yanniz onu oyle yapmiyoruz canim

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Daha önce yapıldı ~ 3 yıl önce
2-3 hafta önce belgesel kanallarının birinde vardı.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Ali Ekber ~ 3 yıl önce
Olay şekilleniyor, herkes bal gibi biliyor ki iki 777 de teknik arızadan düştü. Şimdi zaman geçti, olay soğudu, gerçek tahkikat başlıyor.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
772 ~ 3 yıl önce
Yazıktır günahtır be kardeşim o düşürülecek uçağı bana verin de bi akçaabat köftecisi açayım

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000