03 Eylül 2015, Perşembe 18:44:51

Kayıp Malezya uçağı MH370'in kanadı bulundu

Fransız Savcılığı Hint Okyanusu'ndaki Reunion Adası'nda karaya vuran bir uçak parçasının, yaklaşık bir yıl önce kaybolan MH370 sefer sayılı Malezya uçağının kanadı olduğunu açıkladı.
  • Kardesim Fransa nere. Hindokyanusu nere. Ada. Kendisinin olabilir bir sekild.e kendilerine mal etmisler. Zamanla osmanli impratorlugu oralarda imis amma. Adalarla ograsmamis. El oglu. Dunyanin. Guney ucu. Arjantina ya kadar uzanmis biz. Beyazittan Sarayburnuna gitmisiz Neden pasifikte bir adamiz olmasin. Neden. Amerika kitasinda turkiyenin bir. Payi olmassin. Oralari gezdigim vakit icim sizliyor koca imparatorluk. Amerikada yeriyok.
  • Slat denilen parça olabilir belki , kanadın önünde ki
  • Bak.... biliyodum
  • Uçak Amerikan. Fransaya noluyo kardeşim. Üstelik adam kendi ürettiği uçaklara bile fransızken.

Geçtiğimiz Temmuz ayında Hint Okyanusu'nun Reunion Adası'nda uçak enkazına ait bazı parçalar bulunmuştu.

Karaya vurduğu berlitilen parçalar arasındaki uçak kanadı incelenmek üzere Fransa'ya götürülmüştü. Birçok kişiye göre bulunan kanat, Malezya Havayolları'nın kaybolan MH370 sefer sayılı uçağına ait olduğuydu.

Bu zamana kadar henüz netleşmeyen ve iddia olarak gündemde kalan enkaz parçaları ile ilgili Fransız Savcılığı açıklama yaptı. Savcılıktan yapılan açıklamada: ''Reunion Adası'nda 29 Temmuz'da bulunan parçanın MH370 sefer sayılı uçağa ait olduğunu kesin olarak söylenebilir'' dendi.

Bu açıklama ile birlikte parçaların MH370'e ait olduğu iddiaları da resmiyet kazanmış oldu.

MH370 sefer sayılı uçak, 8 Mart 2014'te Kuala Lumpur'dan Pekin'e uçtuğu sırada içindeki 239 kişiyle birlikte kaybolmuştu.

Kayıp Malezya uçağı MH370'in kanadı bulundu

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (13)

Duyaya bakis ~ 3 yıl önce
Kardesim Fransa nere. Hindokyanusu nere. Ada. Kendisinin olabilir bir sekild.e kendilerine mal etmisler. Zamanla osmanli impratorlugu oralarda imis amma. Adalarla ograsmamis. El oglu. Dunyanin. Guney ucu. Arjantina ya kadar uzanmis biz. Beyazittan Sarayburnuna gitmisiz Neden pasifikte bir adamiz olmasin. Neden. Amerika kitasinda turkiyenin bir. Payi olmassin. Oralari gezdigim vakit icim sizliyor koca imparatorluk. Amerikada yeriyok.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
mert ~ 3 yıl önce
Slat denilen parça olabilir belki , kanadın önünde ki

Yanıtla

Kalan karakter 1000
İsim / Rumuz ~ 3 yıl önce
Bak.... biliyodum

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Fransız ~ 3 yıl önce
Uçak Amerikan. Fransaya noluyo kardeşim. Üstelik adam kendi ürettiği uçaklara bile fransızken.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
mafaky ~ 3 yıl önce
Söz konusu kanat parçasının bulunduğu yer Fransa'nın sorumluluk ve görev bölgesidir. O nedenle parça Fransa'ya götürüldü ve orada incelemeye alındı?

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000