03 Mart 2015, Salı 17:00:59

KAYBOLAN UÇAK İÇİN ŞOK TESPİT!

İngiltere'de bir havayolu şirketinde pilot olan Simon Hardy'nin iddiasına göre geçen yıl kaybolan Malezya Havayolları'na ait uçağı, pilot kasıtlı olarak düşürdü.
  • o bölgede gökyüzünde uzunluğu 3 metreden fazla olan hiç bir metal radarlardan kaçamaz. Bölgede ileri askeri radarlar var yani sivil radarlardan kaçsa dahi o bölge sürekli askeri izlemede. Hardy şaşırttın bizi kendine özel matematik formülü olan zaat. Wallhack açmış dünyanın içinden girmiş dese daha inandırıcı olacaktı.
  • diyelim ki pilot dusurdu, ama enkaz nerde ? enkazi bulmadan kara kutulari dinlemeden böyle bir iddia yi ciddiye almak dogru degil. binlerce feet yukseklikte tek bir sey yanlis gitse ucak parcalanabilir , garip olan ucagin parcalari hic ama hicbiryerde bulunamiyor hemde gunumuz teknolojisi ile. karakutu denilen sey ömurlu bir cihazdir 1 ay suda kalip sinyal gönderir ama suan 12 ay a yaklastik ve sinyal kesileli cok oldu. eger ucak dunya uzerinde olsaydi o kadar ekip o kadar radar ve arama kurtarma araclari en azindan 2-3 c,m lik bir parcayada rastlardi. acikcasi ben uzayli teorilerine inanan inanlardanim bu ucak böyle ortadan kaybolduysa yani hatta 777 gibi bir ucak ( hata yapma sansinii en dusuk tutan ucaklardan ) kaybolduysa ve hicbir parca hicbir ceset bulunamadiysa bu iste dunya disi isler var
  • dinamo haklı
  • Dinamo rumuz lu zat açıklama yı yapan ingiliz hava yolları pilotu thy değil iyi oku.

İngiltere'de bir havayolu şirketinde pilot olan Simon Hardy'nin iddiasına göre geçen yıl kaybolan Malezya Havayolları'na ait uçağı, pilot kasıtlı olarak düşürdü.

Malezya Hava Yolları'na ait "MH370" sefer sayılı uçak 239 yolcu ve mürettebatla birlikte bir yıl önce radardan kaybolmuş, izine bir daha rastlanmamıştı. Önümüzdeki pazar günü kazanın yıldönümü. Yıldönümüne 5 gün kala İngiliz pilot Simon Hardy, uçağın sır gibi ortadan kaybolmasının nedenini bulduğunu iddia etti.

İngiltere'ye ait büyük bir havayolu şirketinde pilot olarak görev yapan Simon Hardy'ye göre, Malezya Hava Yolları uçağını pilot Zahari Ahmed Şah kasıtlı olarak düşürdü.

İngiliz Sunday Times gazetesinin haberine göre, İngiliz pilot Simon Hardy 239 yolcu ve mürettebatla radarda kaybolan ve bir daha izine rastlanmayan "MH370" sefer sayılı uçağın, uçuş verilerini 6 ay boyunca kendi geliştirdiği matematiksel bir teknikle inceledi.

Simon Hardy'nin iddiasına göre, Malezya Hava Yolları uçağı pilotu Zahari Ahmed Şah tarafından kasıtlı olarak düşürüldü. İngiliz pilot Hardy, sır uçağın şimdiye kadar izine rastlanmamasının ise, yanlış yerde aranmasına bağladı.

İngiliz pilot Simon Hardy'ye göre, pilot Zahari Ahmed Şah doğup büyüdüğü ada olan Penang'ın üzerinde seyir halindeyken uçağı düşürdü.

Boeing 777 tipi uçağın radardan kaybolmasının nedenini düşmeden önce tam 8 defa Malezya ile Tayland arasında mekik dokumaya bağlayan Simon Hardy, "Böyle bir duruma daha önce hiç şahit olmamıştım. Ama kontrol kulelerinin afallaması için çok iyi bir metod" dedi.

Uçağın Malezya ve Tayland arasında 8 defa mekik dokuduktan sonra son uçuşunu kesin bir U dönüşle Penang Adası üzerinden yaptığını belirten İngiliz pilot Hardy, sonrasında "MH370" sefer sayılı uçağın okyanusa düştüğünü söyledi.

Pilot Simon Hardy bu teorisini güçlendirmek için Zahari Ahmed Şah'ın özel yaşamına da bakıyor. 33 yıl aktif pilotluk yapan Zahari Ahmed Şah, 18 bin 365 saat uçuş yaptı.

Bu kadar deneyimli bir pilotun hata yaparak uçağı düşürmesine şans tanınmıyor. Zahari Ahmet Şah 18 bin saatten fazla uçuş yapmasına rağmen evine bir uçuş kabini kurmuş ve boş zamanlarında burada pratik yapmış.

Hardy'nin bu teorisini destekleyenler arasında İngiltere'nin en önemli uçuş güvenliği uzmanlarından David Learmount da bulunuyor. Learmount, uçağı aramaya devam eden Avustralyalı uzmanların bu teoriyi "akılcı" bularak Simon Hardy ile bağlantıya geçtiğini söyledi.

KAYBOLAN UÇAK İÇİN ŞOK TESPİT!

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (22)

bah beyim ~ 3 yıl önce
o bölgede gökyüzünde uzunluğu 3 metreden fazla olan hiç bir metal radarlardan kaçamaz. Bölgede ileri askeri radarlar var yani sivil radarlardan kaçsa dahi o bölge sürekli askeri izlemede. Hardy şaşırttın bizi kendine özel matematik formülü olan zaat. Wallhack açmış dünyanın içinden girmiş dese daha inandırıcı olacaktı.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
tespit ~ 3 yıl önce
diyelim ki pilot dusurdu, ama enkaz nerde ? enkazi bulmadan kara kutulari dinlemeden böyle bir iddia yi ciddiye almak dogru degil. binlerce feet yukseklikte tek bir sey yanlis gitse ucak parcalanabilir , garip olan ucagin parcalari hic ama hicbiryerde bulunamiyor hemde gunumuz teknolojisi ile. karakutu denilen sey ömurlu bir cihazdir 1 ay suda kalip sinyal gönderir ama suan 12 ay a yaklastik ve sinyal kesileli cok oldu. eger ucak dunya uzerinde olsaydi o kadar ekip o kadar radar ve arama kurtarma araclari en azindan 2-3 c,m lik bir parcayada rastlardi. acikcasi ben uzayli teorilerine inanan inanlardanim bu ucak böyle ortadan kaybolduysa yani hatta 777 gibi bir ucak ( hata yapma sansinii en dusuk tutan ucaklardan ) kaybolduysa ve hicbir parca hicbir ceset bulunamadiysa bu iste dunya disi isler var

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 3 yıl önce
dinamo haklı

Yanıtla

Kalan karakter 1000
kaile alinan ~ 3 yıl önce
Dinamo rumuz lu zat açıklama yı yapan ingiliz hava yolları pilotu thy değil iyi oku.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
sazan ~ 3 yıl önce
Sende inandın mı ingiliz olduğuna. Simon Hardy! isme baksan anlarsın sahte olduğunu.

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000