13 Mart 2014, Perşembe 14:43:57

"GÖRÜNTÜLER UÇAĞA AİT DEĞİL!"

Malezya Ulaştırma Bakanı, Çin’in kayıp Malezya Havayolları uçağının enkazına ait olabileceği belirtilen uydu fotoğraflarını ‘yanlışlık sonucu açığa çıktığını ve kayıp MH370 uçağının enkazını göstermediğini’ söyledi.
  • Kokpıt ; yahu arkadas bu malezya yetkilileri ilk günden beri uçağın düştüğüne inanmadılar kaçırıldı dediler arkadaş radardan kaybolmuş bir uçak düşmüştür kaçırılsaydı yeni bir rota çizerdi bu kadar basit birde yolcu yakınlarıda yetkililerin bu anlayışına göre halüsilasyon görmeye başladı ucakta bulunan yakınlarının telefonlarının çaldıgının ama kimsenin cevap vermediğini söylediler pes uçak düştü ve uçağa ait parçalar tıpkı air France hava yollarındaki gibi deniz yüzeyine çıkmaya başlayacaklar herkese iyi uçuşlar .....
  • Yazık, hangi uçagı bulamıyorsunuz ya.7700 şart mı? 121.5 tan da mı acil uyarısı yapmamış bu adam? şirket politikaları bacakları kısaltmış muhtamelen. ya nasıl bir basiret baglanmasıdır kardeşim. gerçi kaptanın fazla uçuş saati olsa da iniş kalkışı azmış. Hatta kalkış sayısı iniş sayısını tutmuyormuş
  • Malezya'da bizim ülke gibiymiş bu olayda bunu anladım. Ne bakanları konuya hakim ne diğer yetkilileri . Şansa kafalarına göre açıklamalar yapıyorlar iki gün sonra kendi dediklerini kendileri yalanlıyorlar. Çok tanıdık geldi ... O ucak füzeyi yedi ve düştü. ABD duruma el attı şimdi nasıl kıvırsak diye kasıyorlar.
  • 20 kere "lost" diyen olursa jack shephard oyuncagi adresinize teslim..

Ulaştırma Bakanı Hişammuddin Hüseyin, Boeing 777-200 model uçağın, irtibat kesildikten sonra birkaç saat uçmaya devam ettiğini belirten ABD basınında yayımlanan haberlerin de doğru olmadığını belirtti.

Kuala Lumpur’dan Pekin’e giden MH370 sefer sayılı uçak Cuma günü havalandıktan bir saat sonra Vietnam’ın güneyindeki Ca Mau Körfezi’nde seyrederken radarlardan kaybolmuştu. Uçakta, 239 yolcu ve mürettebat vardı.

Bakan uçağın kaybolmasının daha önce benzeri görülmemiş bir olay olduğunu söyledi.

Çin hükümeti resmi internet sitesinde kayıp uçağın enkazına ait olabileceğini belirttiği uydu fotoğrafları yayınlamıştı.

Çin’in resmi bilim dairesinin Çarşamba günü paylaştığı fotoğraflarda Güney Çin Denizi’nde su üzerinde yüzen büyük nesneler görülüyor.

Bakan Hüseyin uçağı arama çalışmalarının devam ettiğini belirtip “Güney Çin Denizi ve Malakka Boğazı’nda 43 gemi ve 40 uçak arama çalışmalarını sürdürüyor” dedi. (BBC)

"GÖRÜNTÜLER UÇAĞA AİT DEĞİL!"

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (18)

iPhone Uygulaması ~ 4 yıl önce
Kokpıt ; yahu arkadas bu malezya yetkilileri ilk günden beri uçağın düştüğüne inanmadılar kaçırıldı dediler arkadaş radardan kaybolmuş bir uçak düşmüştür kaçırılsaydı yeni bir rota çizerdi bu kadar basit birde yolcu yakınlarıda yetkililerin bu anlayışına göre halüsilasyon görmeye başladı ucakta bulunan yakınlarının telefonlarının çaldıgının ama kimsenin cevap vermediğini söylediler pes uçak düştü ve uçağa ait parçalar tıpkı air France hava yollarındaki gibi deniz yüzeyine çıkmaya başlayacaklar herkese iyi uçuşlar .....

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Tango Charlie ~ 4 yıl önce
Yazık, hangi uçagı bulamıyorsunuz ya.7700 şart mı? 121.5 tan da mı acil uyarısı yapmamış bu adam? şirket politikaları bacakları kısaltmış muhtamelen. ya nasıl bir basiret baglanmasıdır kardeşim. gerçi kaptanın fazla uçuş saati olsa da iniş kalkışı azmış. Hatta kalkış sayısı iniş sayısını tutmuyormuş

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Yazik ~ 4 yıl önce
Sevgili tango charlie, arama kurtarma olaylarindan pek anlamadigin belli. 75000 kodunu girmeyen ucaklar arama kurtarma radalarinda gorulmuyor. 121 bucuk ise eski teknoloji kaldi. Bu devirde 12.15ten arabesk radyo yayini yapiyoruz. Bence sen git tip mudurune sor anlatsin o sana biraz.
iPhone Uygulaması ~ 4 yıl önce
Malezya'da bizim ülke gibiymiş bu olayda bunu anladım. Ne bakanları konuya hakim ne diğer yetkilileri . Şansa kafalarına göre açıklamalar yapıyorlar iki gün sonra kendi dediklerini kendileri yalanlıyorlar. Çok tanıdık geldi ... O ucak füzeyi yedi ve düştü. ABD duruma el attı şimdi nasıl kıvırsak diye kasıyorlar.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
kampanya ~ 4 yıl önce
20 kere "lost" diyen olursa jack shephard oyuncagi adresinize teslim..

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000