26 Temmuz 2014, Cumartesi 16:03:38

DÜŞÜRÜLEN UÇAĞIN ENKAZI YAĞMALANDI!

Rus ayrılıkçı Ekaterina Parkhomenko, Instagram'da paylaştığı fotoğrafın altına, "Amsterdam'dan rimel, daha doğrusu enkazdan" yazınca yoğun tepki çekti.
  • New generation piracy. Ne ilk nede son.
  • Ve insanlik biter...
  • yavrucum sonra seni ukraynalilar bulurlarsa o rimeli...anlarsin ya !!!
  • değer yargılarının estetik kaygılar karşısında nasıl yıkıldığını görüyoruz tekrar. Yaptığı utanç verici bir eylem ancak göreceli olarak güzelliğinden ötürü affedilme şansı epey yükseliyor insanlar nezdinde. Haberi okuduktan sonra çirkin bir kadın görseydik yorumlar daha farklı olurdu herhalde.

Malezya Havayolları’na ait MH17 sefer sayılı uçağın düşmesinin ardından Batı’nın şüpheleri Rus ayrılıkçılar üzerinde yoğunlaşmıştı. Rus ayrılıkçıların enkazdan eşyalar çaldığı görüntüler ise çok konuşulmuştu.

Rus ayrılıkçı Ekaterina Parkhomenko ise Instagram’da paylaştığı fotoğrafla yoğun tepki çekti.

'SANIRIM ANLADINIZ'

Uçağın düştüğü bölgeye yakın olan Torez’den Parkhomenko, Instagram’da paylaştığı pembe rimel fotoğrafının altına “Amsterdam’dan rimel, daha doğrusu enkazdan. Sanırım anladınız” yazdı. Rimeli sürdükten sonra çekildiği iki selfie de bulunan fotoğrafın altına, ayrılıkçının takipçileri rimele nasıl ulaştığını ve şaka yapıp yapmadığını sordu. Parkhomenko ise, “Rimeli yağmacı bir tanıdığım bana verdi” yanıtını verdi. Profilinde kendini “Ukraynalı her şeyden nefret eden ve midesi bulanan bir ayrılıkçı” olarak tanımlayan kadına çok sayıda kişi tepki verdi. 

DÜŞÜRÜLEN UÇAĞIN ENKAZI YAĞMALANDI!

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (12)

iPhone Uygulaması ~ 4 yıl önce
New generation piracy. Ne ilk nede son.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Android Uygulaması ~ 4 yıl önce
Ve insanlik biter...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
! ~ 4 yıl önce
yavrucum sonra seni ukraynalilar bulurlarsa o rimeli...anlarsin ya !!!

Yanıtla

Kalan karakter 1000
miketwoalfa ~ 4 yıl önce
değer yargılarının estetik kaygılar karşısında nasıl yıkıldığını görüyoruz tekrar. Yaptığı utanç verici bir eylem ancak göreceli olarak güzelliğinden ötürü affedilme şansı epey yükseliyor insanlar nezdinde. Haberi okuduktan sonra çirkin bir kadın görseydik yorumlar daha farklı olurdu herhalde.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000