17 Haziran 2014, Salı 08:42:45

DEV UÇAKTAN 100 GÜNDÜR HABER ALINAMIYOR!

Malezya Havayolları'nın Kuala Lumpur-Pekin seferini yapmak üzere havalanan uçağın kayboluşunun üzerinden tam 100 gün geçti.
  • Nerdeyse zamanda yolculuk yapacak teknolojiye ulasildi ama ucak 100 gundur bulunamiyor. Dunyanin merkezine kacsa o ucak, yine de bu teknolojiyle bulunmasi gerekirdi.
  • belkide güvenli bir şekilde indi uçagın yolcuları iş ilişkileri çok detaylı incelenmeli eger abd nin parmagı yoksa bu meydana çıkacaktır
  • O uçak hiç kalkmadı
  • Bencede bu işin sorumlusu U - zay - LI - lar.

Kuala Lumpur'dan Pekin'e havalanan ancak kalkışından kısa bir süre sonra içindeki 239 kişiyle birlikte kaybolan Malezya uçağının kaybolmasının üzerinden 100 gün geçti.

Halen bulunamayan enkazın arama çalışmaları sürerken, MH370 sefer sayılı uçuş ile ilgili pek çok soru aydınlatılmayı bekliyor.

Malezya Ulaştırma Bakanı Hüsamettin Hüseyin, 100. gün sebebiyle Twitter'da yayımladığı mesajda uçak bulunana kadar aramaktan vazgeçmeyeceklerini belirtti.

DEV UÇAKTAN 100 GÜNDÜR HABER ALINAMIYOR!

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (5)

Garip ~ 4 yıl önce
Nerdeyse zamanda yolculuk yapacak teknolojiye ulasildi ama ucak 100 gundur bulunamiyor. Dunyanin merkezine kacsa o ucak, yine de bu teknolojiyle bulunmasi gerekirdi.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
hobi ~ 4 yıl önce
belkide güvenli bir şekilde indi uçagın yolcuları iş ilişkileri çok detaylı incelenmeli eger abd nin parmagı yoksa bu meydana çıkacaktır

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Android Uygulaması ~ 4 yıl önce
O uçak hiç kalkmadı

Yanıtla

Kalan karakter 1000
iPhone Uygulaması ~ 4 yıl önce
Bencede bu işin sorumlusu U - zay - LI - lar.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000