17 Temmuz 2014, Perşembe 18:46:11

295 YOLCULU MALEZYA UÇAĞI DÜŞTÜ

Malezya Havayolları'na ait 295 kişi taşıyan ve Amsterdam'dan Kuala Lumpur'a gitmekte olan bir yolcu uçağı, Rusya-Ukrayna sınırına yakın bir bölgede düştü.
  • allah hepsinede hakkiinca rahmet eylesin,cok kotu bir kaza oldu okadar insan oldu yolcularin, Cogunlugu Hollandalilarmis 154 tane kim olursa olsun boyle bir olumu asla hak etmez. Tabiki Malezya havaollarininda sonu demekidr, bu olay daha kayip olan 777 bulunmamisken birde bu kaza eklenince sirketinde sonu gelmistir.O kadar olu okadar geride gozu yasli insanlar vs vs.fakat sirketler ordaki durumdan haberleri varken hala neden tehlikeli bir hava sagasini kullandilar anlam veremiom,olacak olmali tekrar ALLAH rahmet eylesin geride kalanlarada sabir ve soguklugunu versin.
  • Allah Rahmet eylesin, geride kalanlara Sabır diliyoruz. Acaba bir rus uçağı düşürülse, putin ne yapar ??? Adamlar resmen ortalığı Kan Göllüne çevirmek istiyor. Bu nasıl zihniyet, hiç mi bunlar da zerre kadar akıl yok ??? Dünyayı yaşanmaz hale getirdiniz, utanın acayip yaratıklar...
  • her yoruma 2 dislike atan şahıs/şahıslar..allah sizide bildiği gibi yapsın
  • Thy çalışanları da ırak Suriye gibi yerlere uçmak istemiyor artık. ..

Malezya Havayolları'nın MH17 sefer sayılı Amsterdam'dan kalkarak Malezya'nın başkenti Kuala Lumpur'a hareket eden Boeing 777-200ER tipi uçağı, Ukrayna-Rusya sınırında düştü.

İçerisinde 15 mürettebat ve 280 yolcusu bulunan uçağın Rusya hava sahasına henüz girmeden düştüğü öğrenildi.

Rus Interfax ajansı da uçağın Ukrayna'nın doğusu üzerinde yaklaşık 30 bin feet (10 km) yüksekteyken düştüğünü duyurdu.

Malezya Havayolları Twitter hesabından yaptığı açıklamada MH17 sefer sayılı uçağın Amsterdam'dan kalkış yaptıktan sonra Ukrayna hava sahasındayken iletişimin kesildiğini belirtti.

Havacılık sektöründe online radar görüntülerini veren Flighradar24 sitesi de uçağın Ukrayna üzerindeyken radardan kaybolduğu son noktayı harita üzerinden paylaştı.

Ukrayna hükümeti bakanlarından bir kişi uçağın isyancılar tarafından vurulduğunu açıkladı.

Rusya haber kanalı Russian Today, vurulan Malezya Havayolları uçağına ait ilk görüntüleri geçmeye başladı.

295 YOLCULU MALEZYA UÇAĞI DÜŞTÜ

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (52)

Bush-pilot ~ 4 yıl önce
allah hepsinede hakkiinca rahmet eylesin,cok kotu bir kaza oldu okadar insan oldu yolcularin, Cogunlugu Hollandalilarmis 154 tane kim olursa olsun boyle bir olumu asla hak etmez. Tabiki Malezya havaollarininda sonu demekidr, bu olay daha kayip olan 777 bulunmamisken birde bu kaza eklenince sirketinde sonu gelmistir.O kadar olu okadar geride gozu yasli insanlar vs vs.fakat sirketler ordaki durumdan haberleri varken hala neden tehlikeli bir hava sagasini kullandilar anlam veremiom,olacak olmali tekrar ALLAH rahmet eylesin geride kalanlarada sabir ve soguklugunu versin.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
iPhone Uygulaması ~ 4 yıl önce
Allah Rahmet eylesin, geride kalanlara Sabır diliyoruz. Acaba bir rus uçağı düşürülse, putin ne yapar ??? Adamlar resmen ortalığı Kan Göllüne çevirmek istiyor. Bu nasıl zihniyet, hiç mi bunlar da zerre kadar akıl yok ??? Dünyayı yaşanmaz hale getirdiniz, utanın acayip yaratıklar...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
2 dislike ~ 4 yıl önce
her yoruma 2 dislike atan şahıs/şahıslar..allah sizide bildiği gibi yapsın

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Android Uygulaması ~ 4 yıl önce
Thy çalışanları da ırak Suriye gibi yerlere uçmak istemiyor artık. ..

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Antiandroid ~ 4 yıl önce
E ozaman calismasin, ayrilsin TK'dan.

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000