06 Aralık 2009, Pazar 17:55:30

Yolcu uçağı acil iniş yaptı!

Lufthansa'ya ait yolcu uçağı camı çatlayınca Budapeşte'ye acil iniş yaptı...
  • Önemli olan pilotun bu kararı alıp olası bir kazayı engellemiş olmasıdır.. uçakların camları çatlar.. hatta üzerlerine yıldırım düşer kanatları da çatlayabilir.. bu tip durumlarda soğukkanlı olabiliyorsan ve kitapta yazanı uygulayacak cesaretin varsa büyük havayolu olursun.. o yüzden LH büyük havayoludur.
  • HERHALDE MİLLETE HAFTA SONU YORGUNLUĞU DÜŞTÜ,BU ÇATLAYAN CAM LA,ACİL İNİŞ YAPAN UÇAKLA İLGİLİ KİMSE NE PEGASUS U NE DE ALİ SABANCI YI SUÇLAMIŞ.HAYRET.CANLANIN MİLLET.
  • Nerde bu lufthansa teknik bu kacinci kaza bunlarda apronda domuz kesmis.
  • her halde şu ana kadar 30 sayfa yorum gelmiş, tüm yönetime herkes sayar olurdu her halde...

Ferihegyi Havaalanı yetkilileri, Lufthansa uçağının Sofya-Münih seferini yaptığı sırada kokpit camının çatlaması nedeniyle iniş kararı aldığı, uçağın sorunsuz bir şekilde Budapeşte'ye indiği belirtildi.

Havaalanı sözcüsü ise, "Airbus 319" tipi uçakta bulunan mürettebat ve yolcuların sağlık durumunun gayet iyi olduğunu, Lufthansa'nın tahsis edeceği başka bir uçakla Münih'e gönderileceğini açıkladı.

Yolcu uçağı acil iniş yaptı!

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (5)

Misafir ~ 9 yıl önce
Önemli olan pilotun bu kararı alıp olası bir kazayı engellemiş olmasıdır.. uçakların camları çatlar.. hatta üzerlerine yıldırım düşer kanatları da çatlayabilir.. bu tip durumlarda soğukkanlı olabiliyorsan ve kitapta yazanı uygulayacak cesaretin varsa büyük havayolu olursun.. o yüzden LH büyük havayoludur.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 9 yıl önce
HERHALDE MİLLETE HAFTA SONU YORGUNLUĞU DÜŞTÜ,BU ÇATLAYAN CAM LA,ACİL İNİŞ YAPAN UÇAKLA İLGİLİ KİMSE NE PEGASUS U NE DE ALİ SABANCI YI SUÇLAMIŞ.HAYRET.CANLANIN MİLLET.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 9 yıl önce
Nerde bu lufthansa teknik bu kacinci kaza bunlarda apronda domuz kesmis.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 9 yıl önce
her halde şu ana kadar 30 sayfa yorum gelmiş, tüm yönetime herkes sayar olurdu her halde...

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000