28 Mart 2015, Cumartesi 12:33:16

YOLCU BAŞINA 50 BİN EURO TAZMİNAT

Lufthansa kendisine bağlı Germanwings uçağında hayatını kaybedenlerin ailelerine yolcu başına 50 bin euro tazminat ödeyeceğini açıkladı.
  • Bu işte bir bit yenig var hemen pilot ya teknik agrıza ise? Lufthansaya cok paraya patlar veya Airbus şirketine tabbi en kolay olay pilot suclu biraz rekorderlerde oynama sonradan olay bitti suçlu bulundu ve 50 bin euro ile kitap kapandı!!!!! Bir düşünün
  • 50.000 EUR şimdilik verilmiş. Laf !!! Terbiyesizlik
  • Bizde de ne pilotlar var bir bilseniz.....
  • Simdi pilot hiristiyan bu adam terorist oluyor. Peki bu hiristiyan pilotlar teroristmi degilmi nasil bi yaptir uygulutacaklar.

Alman hava yolu şirketi Lufthansa, ailelere acil finansman desteği sağlamak için 50 bin euro tazminat ödemeye karar verdi. Uçağın enkazında ceset arama çalışmaları halen sürüyor.

Bu çalışmaların 2 hafta devam edebileceği belirtildi. Barselona-Düsseldorf seferini yaparken salı günü düşen uçakta 144 yolcu ve altı uçuş personeli hayatını kaybetmişti.

Savcılık, yardımcı pilot Andreas Lubitz'in uçağı kasten düşürdüğü sonucuna varmıştı. Alman pilotun psikolojik sorunları olduğu ve bu hastalığını çalıştığı şirketten gizlediği belirtiliyor.

YOLCU BAŞINA 50 BİN EURO TAZMİNAT

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (20)

iPhone Uygulaması ~ 3 yıl önce
Bu işte bir bit yenig var hemen pilot ya teknik agrıza ise? Lufthansaya cok paraya patlar veya Airbus şirketine tabbi en kolay olay pilot suclu biraz rekorderlerde oynama sonradan olay bitti suçlu bulundu ve 50 bin euro ile kitap kapandı!!!!! Bir düşünün

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Android Uygulaması ~ 3 yıl önce
50.000 EUR şimdilik verilmiş. Laf !!! Terbiyesizlik

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Android Uygulaması ~ 3 yıl önce
Bizde de ne pilotlar var bir bilseniz.....

Yanıtla

Kalan karakter 1000
iPhone Uygulaması ~ 3 yıl önce
Simdi pilot hiristiyan bu adam terorist oluyor. Peki bu hiristiyan pilotlar teroristmi degilmi nasil bi yaptir uygulutacaklar.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000