02 Ağustos 2010, Pazartesi 09:29:45

VE LUFTHANSA YENİŞEHİR'DE

Lufthansa Havayollarına ait Airbus A319 Bursa'ya teker koydu.
  • seneye LUFTHANSA Kayseriye de kanca attar süper olur . Disiplin, tatli gülücükler, süper servis, süper sin.... LUFTHANSA....
  • yenişehir in çalışmaması için hiçbir neden yok... ama bursa-yenişehir-bilecik arasına raylı sistem yapılmalı... insanlar bir saatlik havaalanı uzaklığını kabul etmiyor,
  • Eeey yandas medya... 1400 uygunsuz da, 1321 cok mu uygun.. Sorarim size...
  • Yorumunuz uygunsuz ve hakaret içeren unsurlara yer verdiğinden dolayı yayımlanmamaktadır.

İstanbul, Ankara ve İzmir dışında 4’ncü noktası Bursa olan Lufthansa , Münih’ten 21.45’te kalkışının ardından, saat 01.10’da Bursa Yenişehir Havalimanı’na indi.

Lufthansa'nın  ilk seferini Yenişehir Havalimanı'nda Yenişehir Kaymakamı Ahmet Çelik, Bursa Belediye Başkan Yardımcısı Abdullah Kocadağlı, TURSAB Güney Marmara Bölgesel Yürütme Kurulu Başkanı Mehmet Akkuş ve Lufthansa, Avusturya ve Swiss Havayolları Türkiye Genel Müdürü Gregor Wende eşiyle birlikte karşıladı.

Genel Müdür Gregor Wende havalimanında yaptığı konuşmada, Lufthansa uçağının Bursa Yenişehir'e inmesinden mutluluk duyduğunu belirtti.

Wende, “Frankfurt merkezimizdeki yetkililere Bursa’nın bir ticaret merkezi ve gelişmekte olan bir metropol olarak taşıdığı önemi anlatabilmiş olmaktan büyük memnuniyet duymaktayım. Lufthansa’nın başlatmış olduğu bu hizmetle Bursa şehri Münih üzerinden 44 ülkede 119 varış noktasına bağlanmış bulunuyor. Star Alliance bünyesindeki diğer havayolu şirketlerinin seferlerini de dikkate aldığımızda varış noktalarının sayısı daha da artıyor” dedi. 

Törenin ardından Wende "Uçağımız Münih'ten dolu geldi. Bu hattan umutluyuz. İlerleyen günlerde uçuşlarımızı Lufthansa filosuna katılacak olan Embraer 195 tipi uçaklar ile gerçekleştireceğiz. Seferler başladıktan sonra üç bine yakın rezervasyon aldık. Talepten memnunuz" diye konuştu.

 Lufthansa Münih-Bursa hattında Pazar, Salı ve Perşembe olmak üzere Münih’ten 21.45, Bursa’dan 04.10’da kalkışıyla haftanın 3 günü uçacağı belirtildi.

 

VE LUFTHANSA YENİŞEHİR'DE

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (9)

Misafir ~ 8 yıl önce
seneye LUFTHANSA Kayseriye de kanca attar süper olur . Disiplin, tatli gülücükler, süper servis, süper sin.... LUFTHANSA....

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
yenişehir in çalışmaması için hiçbir neden yok... ama bursa-yenişehir-bilecik arasına raylı sistem yapılmalı... insanlar bir saatlik havaalanı uzaklığını kabul etmiyor,

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
Eeey yandas medya... 1400 uygunsuz da, 1321 cok mu uygun.. Sorarim size...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
Yorumunuz uygunsuz ve hakaret içeren unsurlara yer verdiğinden dolayı yayımlanmamaktadır.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000