19 Ekim 2014, Pazar 14:44:34

PİLOTLAR YİNE GREVE GİDİYOR!

Alman havayolu şirketi Lufthansa'da çalışan pilotların pazartesi günü öğleden sonra yeniden greve gideceği duyuruldu.
  • Kafası basmayan bazı arkadaşlar THY de de işe girişten 15 sene sonunda emeklilik hakkı oldugundan haberleri yok galiba.
  • Sadece Camaroth a cevap: Frankfurt cevresinde yasayanlarin mahkemeye basvurmasi ile gece 23:00 - 05:30 arasi ucus yasagi getirildi. ayrica havalimani cevre sakinlerinin ev yalitilimlarini yaptirdi. hersey medenice yasansa kimse kimseye hakaret etmeden hukukta cözülse
  • AVRUPANIN GELECEGI ...GREV'LER ISSIZILIK COGALMASI YUKSEK VERGILER YUKSEK SAGLIK SIGORTA .... € 200.000 DAN VAZLA MAAS ALINCA DA TOP MANAGER DERLER INSANA
  • beter olsun Lufthansa thy den nefret ediyorlar çünkü thy çok büyüdü büyümeye devam ediyor ve lufthansanın müşterilerini de alıyorlar..3. havalimanı inşatına şiddetle karşı çıkan grubun başı lufthansadır..türkiyede de destekcileri de var. çevre muhabbeti sorarım o zaman Frankfurt havalimanı çevresindeki yaşayan binlerce halk gürültüden şikayetçi al sana çevre zarar gördü neden önlemini almıyorsun da ek pistler ve uzatmalar yapıyorsun.. ya..

Alman havayolu şirketi Lufthansa'da çalışan pilotların pazartesi günü öğleden sonra yeniden greve gideceği duyuruldu.

Alman Pilot Sendikası Cockpit (VC), üyelerini pazartesi günü yerel saatle 13.00'ten salı gece yarısına kadar greve çağırdı.

Bu, Lufthansa şirketiyle sendika arasında, 5 bin 400 pilotun erken emekliliği konusunda anlaşma sağlanamamasının ardından yapılacak altıncı uyarı grevi olacak.

Mart ve nisan aylarındaki grevler nedeniyle Lufthansa, 3 bin 800 uçuşu iptal etmiş ve bunun neticesinde 60 milyon avro zarar etmişti.

PİLOTLAR YİNE GREVE GİDİYOR!

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (11)

iPhone Uygulaması ~ 4 yıl önce
Kafası basmayan bazı arkadaşlar THY de de işe girişten 15 sene sonunda emeklilik hakkı oldugundan haberleri yok galiba.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
iPhone Uygulaması ~ 4 yıl önce
Sadece Camaroth a cevap: Frankfurt cevresinde yasayanlarin mahkemeye basvurmasi ile gece 23:00 - 05:30 arasi ucus yasagi getirildi. ayrica havalimani cevre sakinlerinin ev yalitilimlarini yaptirdi. hersey medenice yasansa kimse kimseye hakaret etmeden hukukta cözülse

Yanıtla

Kalan karakter 1000
DUTCHY ~ 4 yıl önce
AVRUPANIN GELECEGI ...GREV'LER ISSIZILIK COGALMASI YUKSEK VERGILER YUKSEK SAGLIK SIGORTA .... € 200.000 DAN VAZLA MAAS ALINCA DA TOP MANAGER DERLER INSANA

Yanıtla

Kalan karakter 1000
camaroth ~ 4 yıl önce
beter olsun Lufthansa thy den nefret ediyorlar çünkü thy çok büyüdü büyümeye devam ediyor ve lufthansanın müşterilerini de alıyorlar..3. havalimanı inşatına şiddetle karşı çıkan grubun başı lufthansadır..türkiyede de destekcileri de var. çevre muhabbeti sorarım o zaman Frankfurt havalimanı çevresindeki yaşayan binlerce halk gürültüden şikayetçi al sana çevre zarar gördü neden önlemini almıyorsun da ek pistler ve uzatmalar yapıyorsun.. ya..

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000