17 Eylül 2010, Cuma 13:56:03

"ONLARIN BÜYÜMESİ BİZİM İÇİN TEHDİT"

Ortadoğulu havayolu şirketlerinin büyüme ivmesindeki yükseliş, Avrupalı rakiplerini telaşlandırdı.
  • Ortadoğulu uçak alıyor da nereye uçuyor. Londra, Paris, Amsterdam, frankfurt arttırsın tüm vergileri onlar sana gelir yalvarır yapma etme diye. O kadar petrol parası nereye gidiyor. Çoğu Avrupa da harcanıyor.Arapların gideceği başka yer mi var?
  • helal olsun.... İnşallah bu gelişmeler daha da artar.. THY dahildir bu istikarara....
  • siz daha bekleyin bu daha baslangici. daha cok korkacaksin merak etme korkunun ecele faydasi yok güzel avrupam. keser döner sap döner gün gelir hesap döner saygilar
  • daha cok korkacaksiniz emirates yada singapour havayollarindaaki kaliteyi yakalayin once
British Airways Başkanı Willie Walsh; Avrupalı Birliği'ni uyararak "Ortadoğu'da havayolu şirketlerinin büyümesi, artık bir tehdit olarak algılanmalıdır ve küçümsenmemelidir. Biz, İngiltere'de ve Avrupa'da bu durumu algılamakta oldukça yavaşız" dedi.

Amerika ve Avrupa arasındaki, Airbus ve Boing üretilen ülkelerde havayollarına hükümetlerin kredi garatisi sağlamasını engelleyen anlaşmaya değinen Walsh, bu anlaşmanın British Airways, Lufthansa ve Air France-KLM havayollarına uçak almak için kredi sağlanmasına engel olduğunu söyledi. Walsh, ancak anlaşmanın Ortadoğu'ya uçak ihraç ederken kredi alınabilmesine olanak sağladığını vurguladı.

Bu şekilde en son 90 Airbus A380 superjumbolar sipariş veren Emirates'in yükselişe geçmesine dikkat çeken Walsh, "Ortadoğulu şirketler bizim rakiplerimiz. Biz resmen rakiplerimize uçak ihraç etme kredisi sağlayarak kolay yoldan sermaye elde etmelerini sağlıyoruz. Burada doğru olan bir şey yok, bu büyümeyi bir tehdit olarak algılıyor ve bunun oldukça önemli olduğunu düşünüyorum" dedi.
"ONLARIN BÜYÜMESİ BİZİM İÇİN TEHDİT"

Facebook Yorum

Yorumlar

Misafir ~ 8 yıl önce
Ortadoğulu uçak alıyor da nereye uçuyor. Londra, Paris, Amsterdam, frankfurt arttırsın tüm vergileri onlar sana gelir yalvarır yapma etme diye. O kadar petrol parası nereye gidiyor. Çoğu Avrupa da harcanıyor.Arapların gideceği başka yer mi var?

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
helal olsun.... İnşallah bu gelişmeler daha da artar.. THY dahildir bu istikarara....

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
siz daha bekleyin bu daha baslangici. daha cok korkacaksin merak etme korkunun ecele faydasi yok güzel avrupam. keser döner sap döner gün gelir hesap döner saygilar

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
daha cok korkacaksiniz emirates yada singapour havayollarindaaki kaliteyi yakalayin once

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000