02 Mart 2011, Çarşamba 11:29:20

"LUFTHANSA'YI ERCAN'A İNDİRELİM"

Başbakan Tayyip Erdoğan, Alman Başbakanı Merkel’e öneride bulundu: Gelin, KKTC Ercan Havaalanı’na Lufthansa’yı indirelim
  • Yazınızı tekrardan okuyup tekrar tekrar gülüyorum. Benim zaten KC gibi ülkem varken neden savaşayım ki hem de aslanlar gibiymiş :)) Dear invaders: ''Everyone should know his/her limitations. Holiday is over. Long live the solidarity of the Cypriots !! Happy is the one who says Cypriot... Cups no longer overflowed... I think that's enough. Known in your head does not change. Have a nice weekend from invasion area.. Take care !!
  • Evet biz Kıbrıslıyız. 1900lerin başlarında zoraki olarak Türkleştirilenlerdeniz. Dış güçler sayesinde hristiyan kökenlilerin zorla Rum, müslüman kökenlilerinde zorla Türkleştirilmeye çalışdığı KIBRILILARIZ biz. Yani size yama olmak için özümüzü mü inkar edelim ?? Yaa benim esas ülkemi Dünya tanıyor. Koskoca Kıbrıs Cumhuriyeti. Ve onun bayrağıda KIBRIS CUMHURİYETİ BAYRAĞI. Ama siz farklı görebilirsiniz. Sanırım sizde az biraz kıskanma da var.. :))
  • Federe Devleti zamanında kural olarak aynı cumhurbaşkanı 2 kez seçilebiliyordu. Sn. Denktaş tekrar seçilebilmek amacıyla KKTC denilen korsan devleti kurdu ve böylece tanınmamayı sonsuza dek onayladı. Bunu bilerek yaptı. Çünkü kendisinin başkan olması herşeyden daha önemliydi. Bunlar yalansa söyleyin. O yüzden bana Denktaş'ı savunmayın. Hakettiği cevabı biz ona verdik. Ohh içimde çok rahat.. Yineolasa yine aynısı yapardım.
  • Sonunda haklı olduğun bir konu çıktı. Evet bizde benzin sizden daha ucuz. Ama bu sadece binde bir. Geri kalan herşey bizde daha pahalı. Bunu biliyorsunuz. Senin o bahsettiklerin 1 asır öncesinde kaldı. Şu an yıl 2011. Çok geriye bakarsanız boynunuz tutulur ve bu kezde önünüze bakamazsınız :)
Başbakan Erdoğan, Almanya Başbakanı Merkel'e yaptığı öneriyi şöyle anlattı: "Onlara, 'Gelin, KKTC Ercan Havaalanı'na Lufthansa'yı indirelim. Biz de limanları açalım. Cesaret edemiyorsanız İngiltere garantör ülke. British Airways Ercan'a insin, limanları açalım' dedim."

(Takvim)

"LUFTHANSA'YI ERCAN'A İNDİRELİM"

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (82)

Misafir ~ 7 yıl önce
Yazınızı tekrardan okuyup tekrar tekrar gülüyorum. Benim zaten KC gibi ülkem varken neden savaşayım ki hem de aslanlar gibiymiş :)) Dear invaders: ''Everyone should know his/her limitations. Holiday is over. Long live the solidarity of the Cypriots !! Happy is the one who says Cypriot... Cups no longer overflowed... I think that's enough. Known in your head does not change. Have a nice weekend from invasion area.. Take care !!

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
Evet biz Kıbrıslıyız. 1900lerin başlarında zoraki olarak Türkleştirilenlerdeniz. Dış güçler sayesinde hristiyan kökenlilerin zorla Rum, müslüman kökenlilerinde zorla Türkleştirilmeye çalışdığı KIBRILILARIZ biz. Yani size yama olmak için özümüzü mü inkar edelim ?? Yaa benim esas ülkemi Dünya tanıyor. Koskoca Kıbrıs Cumhuriyeti. Ve onun bayrağıda KIBRIS CUMHURİYETİ BAYRAĞI. Ama siz farklı görebilirsiniz. Sanırım sizde az biraz kıskanma da var.. :))

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
Federe Devleti zamanında kural olarak aynı cumhurbaşkanı 2 kez seçilebiliyordu. Sn. Denktaş tekrar seçilebilmek amacıyla KKTC denilen korsan devleti kurdu ve böylece tanınmamayı sonsuza dek onayladı. Bunu bilerek yaptı. Çünkü kendisinin başkan olması herşeyden daha önemliydi. Bunlar yalansa söyleyin. O yüzden bana Denktaş'ı savunmayın. Hakettiği cevabı biz ona verdik. Ohh içimde çok rahat.. Yineolasa yine aynısı yapardım.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
Sonunda haklı olduğun bir konu çıktı. Evet bizde benzin sizden daha ucuz. Ama bu sadece binde bir. Geri kalan herşey bizde daha pahalı. Bunu biliyorsunuz. Senin o bahsettiklerin 1 asır öncesinde kaldı. Şu an yıl 2011. Çok geriye bakarsanız boynunuz tutulur ve bu kezde önünüze bakamazsınız :)

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000