02 Ağustos 2014, Cumartesi 14:30:13

LUFTHANSA'DAN FLAŞ KARAR!

Lufthansa, geçici bir süre Irak hava sahasını kullanmayacak.
  • Qantas Havayollarida dun itibariyla Irak hava sahasini kullanmayi gecici olarak askiya aldi. Ilginc bir karar. Tahmin ediyorum istihbarat var olasi saldiri yonunde.
  • Aklisira iseaile destek olmak icin ama neyse ki pek anlaşılmadi ne yapmak istedigi
  • ISID'ten endise etmene gerek yok.
  • yani , yolcusuyla düşürülen bir uçak yeni bir savaşa ve yeniden çizilecek sınırlara sebep olabilir , bakalım neler olacak pek yakında şahit olacağız.

Alman hava yolu şirketi Lufthansa'nın, çatışmalardan dolayı Irak'ın hava sahasında geçici bir süre uçuş yapmayacağı bildirildi.

Lufthansa şirketi tarafından yapılan açıklamaya göre, şirket, Irak hava sahasını şimdilik 2 gün kullanmama kararı aldı. Açıklamada, düzenlemenin şimdilik yarına kadar geçerli olacağı ifade edilirken, bunun Lufthansa'nın yan şirketleri Luftansa Cargo, Austrian Airlines ve Swiss için de geçerli olduğu vurgulandı.

Lufthansa'nın haftada iki kez Erbil kentine uçtuğuna işaret edilen açıklamada, bu uçuşların da söz konusu süre içinde durdurulduğu kaydedildi. Lufthansa'nın değerlendirmelerine göre, halihazırda Irak hava sahasında ve Erbil'e uçmanın tehlikeli olduğu yönünde bir bilgi bulunmadığı ifade edilen açıklamada, bazı havacılık kurumlarının aldığı kararların belirsiz olduğu ve bu kararların etraflıca değerlendirmeye alınması gerektiği belirtildi. 

LUFTHANSA'DAN FLAŞ KARAR!

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (5)

sydney ~ 4 yıl önce
Qantas Havayollarida dun itibariyla Irak hava sahasini kullanmayi gecici olarak askiya aldi. Ilginc bir karar. Tahmin ediyorum istihbarat var olasi saldiri yonunde.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Android Uygulaması ~ 4 yıl önce
Aklisira iseaile destek olmak icin ama neyse ki pek anlaşılmadi ne yapmak istedigi

Yanıtla

Kalan karakter 1000
iPhone Uygulaması ~ 4 yıl önce
ISID'ten endise etmene gerek yok.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
kamyoncu ~ 4 yıl önce
yani , yolcusuyla düşürülen bir uçak yeni bir savaşa ve yeniden çizilecek sınırlara sebep olabilir , bakalım neler olacak pek yakında şahit olacağız.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000