21 Eylül 2009, Pazartesi 15:31:12

Lufthansa'da kriz var

Dünya genelinde etkili olan küresel ekonomik kriz alman havacılık devi Lufthansa’yı da vurdu.
  • inanmayin sakin böyle hikayelere arkadaslar, adamlar daha henüz avusturya havayollarini avusturya devletinin 500 milyon euro destegiyle satin aldilar. kriz varsa neden böyle bir hamle yapiyorlar ozaman? kriz var diye calisanlardan ve devletlerden daha fazla ödün alabilmek icin!
  • Austrian ' i neden aldi, Swiss neden bunyesinde veya condor ,veya germanwings ,veya Sxs satsin kurtulsun :))....... garibim Lutfansam benim...... Asker
  • Yorumunuz uygunsuz ve hakaret içeren unsurlara yer verdiğinden dolayı yayımlanmamaktadır.
  • Ne krizi? Dünkü fedex reklamında toparlanma var diyordu.

Şirketten yapılan açıklamada mali kriz nedeniyle merkez yönetim departmanında birtakım kısıntılara gidileceği açıklanırken, bazı çalışanlar ile de yolların ayrılacağı duyuruldu.

Alman milli havayolu şirketi Lufthansa, dünya genelinde etkili olan küresel ekonomik kriz nedeniyle bazı önlemler alacağını açıkladı.

Şirketten yapılan açıklamada, merkez yönetim departmanında kısıntılara gidileceği bildirilirken, işten çıkarılmaların da kaçınılmaz olduğu ifade edildi.

Şirket sözcüsü, Köln merkezli havayolunun merkez şubesindeki personel harcamalarının yüzde 5 oranında düşürülmek istendiğini bu sayının 2012 yılına kadar yüzde 15’i bulacağını belirtti.

Sözcü, önümüzdeki üç yıl süresince idari kadroda bulunan 1800 çalışandan, 270’inin işine son verileceğini açıkladı.

Lufthansa'da kriz var

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (6)

Misafir ~ 9 yıl önce
inanmayin sakin böyle hikayelere arkadaslar, adamlar daha henüz avusturya havayollarini avusturya devletinin 500 milyon euro destegiyle satin aldilar. kriz varsa neden böyle bir hamle yapiyorlar ozaman? kriz var diye calisanlardan ve devletlerden daha fazla ödün alabilmek icin!

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 9 yıl önce
Austrian ' i neden aldi, Swiss neden bunyesinde veya condor ,veya germanwings ,veya Sxs satsin kurtulsun :))....... garibim Lutfansam benim...... Asker

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 9 yıl önce
Yorumunuz uygunsuz ve hakaret içeren unsurlara yer verdiğinden dolayı yayımlanmamaktadır.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 9 yıl önce
Ne krizi? Dünkü fedex reklamında toparlanma var diyordu.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000