19 Nisan 2013, Cuma 17:17:23

LUFTHANSA'DA GREV SANCISI...

Lufthansa Havayolları'nda grev krizi yaşanıyor...
  • bakan şimşek ve thy yönetimi .bu habere nasıl müdahale etmedi hayret birşey yani.geçmişte müdahaleleri çok olmuştur nasılsa alman bakan müdahale etmiyor.meydan bizimkilere kaldı.
  • sunex ekiplerine yine iş çıktı:))
  • Ne Kobe,ne de Messi.Tuncel Kurtiz yüzyılın transferi.
  • lufthansa'daki emekcileri destekliyorum...haklarini savunan,mucadele eden,boyun egmeyen,biat,sukur etmeyen,kendini somurtmeyen,zengine,gucluye,iktidara yalakalik yapmayan boyle insanlari ve toplumlari gordukce hem seviniyorum hem de biz neden boyle degiliz diye de uzuluyorum....

Avrupa'nın en büyük havayolu şirketlerinden Alman Lufthansa'da Pazartesi grev sancısı yaşanacak.

Çalışanların sendikası olan Verdi Sendikası dün Lufthansa ile yaptığı 3. ve son görüşmesinden de sonuç alamayınca Pazartesi, yer hizmetlerinde görevli personeliyle bir günlük grev yapma kararı aldı. Verdi Sendikası yönetim kurulu üyesi Christine Behle yaptığı açıklamada, çalışanların zam oranlarına ilişkin yapılan görüşmelerde sonuç alamadıkları için 22 Nisan Pazartesi günü tam gün grev yapacaklarını ifade etti.

Almanya'nın Frankfurt, Hamburg, Münih, Stuttgart, Hannover, Düsseldorf, Köln ve Norderstedt kentlerinde etkili olması beklenen grevde yüzlerce seferin iptal edileceği vurgulandı.

Yapılan görüşmelerde Verdi Sendikası yüzde 5.2'lik ücret artışı talep etmiş, Lufthansa ise bu talebi reddetmişti.

Lufthansa geçtiğimiz ay yapılan grev nedeniyle toplamda 670'den fazla seferini iptal etmişti.

 

LUFTHANSA'DA GREV SANCISI...

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (30)

? ~ 5 yıl önce
bakan şimşek ve thy yönetimi .bu habere nasıl müdahale etmedi hayret birşey yani.geçmişte müdahaleleri çok olmuştur nasılsa alman bakan müdahale etmiyor.meydan bizimkilere kaldı.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
cp37 ~ 5 yıl önce
sunex ekiplerine yine iş çıktı:))

Yanıtla

Kalan karakter 1000
bu arada ~ 5 yıl önce
Ne Kobe,ne de Messi.Tuncel Kurtiz yüzyılın transferi.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
ne guzel ~ 5 yıl önce
lufthansa'daki emekcileri destekliyorum...haklarini savunan,mucadele eden,boyun egmeyen,biat,sukur etmeyen,kendini somurtmeyen,zengine,gucluye,iktidara yalakalik yapmayan boyle insanlari ve toplumlari gordukce hem seviniyorum hem de biz neden boyle degiliz diye de uzuluyorum....

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000