17 Şubat 2010, Çarşamba 14:49:22

LUFTHANSA'DA GREV RÜZGARLARI

Pilot ve Kabin Memurları Sendikası'ndan greve evet kararı çıktı.
  • lufthansa pilot sendikasi butun pilotlar icin is garantisi ve sirket adina atilacak adimlarda soz sahibi olmak istiyor. tabii ki lufthnasa yonetimi de sirketin gelcege dair kararlarinda pilotlarin soz sahibi olmasini istemiyor. pilotlarin bunun yaninda maas artisi istekleri de soz konusu ancak lufthansa yonetimi krizi ve edilen zarari gostererek konuya pek sicak yaklasmiyor. bana gore kisa vadede pilotlar kazanacak ancak uzun vadede lufthansa kaybedecek.. bakin british airways'in alitalia'nin haline... her iki sirketin de basina gelenlerin en buyuk sorumlusu sendikalardir...
  • arkdaşlar birlik olmamamız için he şey yapılıyor bu ülkede benzin zammına bir hafta boyunca byük bir birliktelikle karşı çıksaydık yani benzincilere uğramasaydık bunlar olmazdı. Bizlerede bu yapılıyor cahil bırak böl parçala yönet. LUFTANSA daki karşlerimiz umarız istediklerini alırlar. Ha bu arada istenilen şeyle insanca yaşama hakkıdır kimse şirketin tapusunu istemiyor.
  • bizede böyle bir sendika gerekiyor işte.her gelene evet diyen değil.
  • Birliktir! Turkiyede hayatta goremiyecegimiz bir varlik. Yeterki vaatler olsun sahislara.....

Frankfurt'taki Pilot ve Kabin Memurlari Sendikasindan yapılan açıklama göe; Lufthansa, Lufthansa Cargo ve Eurowings kabin personeli, 22-25 Şubat tarihleri arasında gereve gitmeye karar verdiler.

Sendikanin 12 ay süre ile % 6,4 oranindaki maaş artırım talebine Lufthansa Yönetim Kurulu, yaşanan ekonomik sıkıntılara dikkat çekerek, tedbirli olunmasını talep etti.

AirportHaber

LUFTHANSA'DA GREV RÜZGARLARI

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (7)

Misafir ~ 8 yıl önce
lufthansa pilot sendikasi butun pilotlar icin is garantisi ve sirket adina atilacak adimlarda soz sahibi olmak istiyor. tabii ki lufthnasa yonetimi de sirketin gelcege dair kararlarinda pilotlarin soz sahibi olmasini istemiyor. pilotlarin bunun yaninda maas artisi istekleri de soz konusu ancak lufthansa yonetimi krizi ve edilen zarari gostererek konuya pek sicak yaklasmiyor. bana gore kisa vadede pilotlar kazanacak ancak uzun vadede lufthansa kaybedecek.. bakin british airways'in alitalia'nin haline... her iki sirketin de basina gelenlerin en buyuk sorumlusu sendikalardir...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
arkdaşlar birlik olmamamız için he şey yapılıyor bu ülkede benzin zammına bir hafta boyunca byük bir birliktelikle karşı çıksaydık yani benzincilere uğramasaydık bunlar olmazdı. Bizlerede bu yapılıyor cahil bırak böl parçala yönet. LUFTANSA daki karşlerimiz umarız istediklerini alırlar. Ha bu arada istenilen şeyle insanca yaşama hakkıdır kimse şirketin tapusunu istemiyor.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
bizede böyle bir sendika gerekiyor işte.her gelene evet diyen değil.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
Birliktir! Turkiyede hayatta goremiyecegimiz bir varlik. Yeterki vaatler olsun sahislara.....

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000