31 Ağustos 2012, Cuma 19:27:31

LUFTHANSA'DA GREV BİTTİ

Lufthansa kabin ekibinin üyesi olduğu UFO Sendikası şirket ile yapılan toplu iş sözleşmelerinde yaşanan zam oranına ilişkin anlaşmazlık nedeniyle bugün için grev kararı almıştı. Lufthansa grevin sona erdiğini duyurdu.
  • almanya yolcusu kalmasın diyen zat; YA SEV YA TERK ET diyorsun yani..esad gibi ya bendensin, ya da yürür gidersin mülteci kamplarına diyorsun.dünyadaki en sakat düşüncesine sahip olduğunun farkındamısın? düzeltmende fayda var,yoksa hayat boyu ciddi sorunlar yaşarsın..eğer herkes senin gibi düşünürse memlekette adam kalmaz..yazık insanlara,nasıl kamplaşır oldular..
  • madem orası almanya insan hakları, demokrasi, sendikal haklar, işçi memnuniyeti orada sizin burda ne işiniz varki bakin orada herşey süt liman luftansa sizi bekliyor.......
  • adamlar korkudan grev yapamadi!.zaten SCORE diye bir girisim var ve cok kisi isten cikarilacak
  • lufthansa bu grevini önceden haber vermeden, random olarak bazı cabin personeli ile fra base'de yapıyor. sizin dediğiniz gibi önceden planlı olarak değil de uçuşa tam 3 saat kala uçuşa mazeret ile katılamayacaklarını merkeze bildiriyorlar. uçuşa 3 saat kala grev kırıcılık serbest olsa ne olur? ayrıca grevin askıya alındığı yönünde bir gelişme de yok. hatta pazartesi günü münih'te de greve başlayacakları bilgisi geldi bize.

Lufthansa internet sitesinden yaptığı duyuruda,  UFO sendikasının başlattığı grevi askıya aldığını ancak uçuşların henüz normale dönmediğini belirtti.

Lufthansa'dan yapılan açıklamada, Unabhängige Flugbegleiter Organisation'ın (UFO) yapılan grevin yolculara çok fazla zarar vermeye başlamasından dolayı grevin şimdilik askıya alındığını duyurdu.

LUFTHANSA'DA GREV BİTTİ

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (10)

ya sev ya terk et :) ~ 6 yıl önce
almanya yolcusu kalmasın diyen zat; YA SEV YA TERK ET diyorsun yani..esad gibi ya bendensin, ya da yürür gidersin mülteci kamplarına diyorsun.dünyadaki en sakat düşüncesine sahip olduğunun farkındamısın? düzeltmende fayda var,yoksa hayat boyu ciddi sorunlar yaşarsın..eğer herkes senin gibi düşünürse memlekette adam kalmaz..yazık insanlara,nasıl kamplaşır oldular..

Yanıtla

Kalan karakter 1000
almanya yolcusu kalmasın ~ 6 yıl önce
madem orası almanya insan hakları, demokrasi, sendikal haklar, işçi memnuniyeti orada sizin burda ne işiniz varki bakin orada herşey süt liman luftansa sizi bekliyor.......

Yanıtla

Kalan karakter 1000
orasi türkiye degil diyene ~ 6 yıl önce
adamlar korkudan grev yapamadi!.zaten SCORE diye bir girisim var ve cok kisi isten cikarilacak

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Lufthansa calisaninin uzun grev hakki yokki'ye ~ 6 yıl önce
lufthansa bu grevini önceden haber vermeden, random olarak bazı cabin personeli ile fra base'de yapıyor. sizin dediğiniz gibi önceden planlı olarak değil de uçuşa tam 3 saat kala uçuşa mazeret ile katılamayacaklarını merkeze bildiriyorlar. uçuşa 3 saat kala grev kırıcılık serbest olsa ne olur? ayrıca grevin askıya alındığı yönünde bir gelişme de yok. hatta pazartesi günü münih'te de greve başlayacakları bilgisi geldi bize.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000