09 Eylül 2015, Çarşamba 08:20:43

Lufthansa'da bin uçuş iptal edildi

Lufthansa, yarın yapılması planlanan kısa ve orta menzilli bin uçuşun grev nedeniyle iptal edildiğini bildirdi.
  • Kaybettigimiz haklari alabilmek ve Tl devaluasyonu sonucunda kaybettigimiz alim gucunu kazanabilmek ugruna Tk da boyle bir hareketi destekliyorum
  • Onlar hiç olmazsa şikayet ediyorlar greve gidiyorlar hollandalılar gibi içten pazarlıklı degiller harbi adamlar___ şikayet ederek yinede istedikleri olmicak. Burda da grevler var lakin durumlar aynı. Almanların ve hollandalilarin vazla varki yok. Sadece Hollandalılar daha pasif davranırlar. Aralarında büyüdüm ve hiç icten pazarlik degiler. On yargilisin debiel
  • Her sene ayni. Genelde agustos ortalari ya da sonlarinda olurdu. Bu sene 15 günlük bir kayma var. Tabi onlar da isi biliyor, Almanya'nin büyük bölümünde okullar önümüzdeki sali günü aciliyor. Grevle tatilden dönecekleri baski altina alip Lufthansa'ya istediklerini yaptiracaklar. Seneye de yine ayni tiyatro. Onun icin, Lufthansa'dan bilet alacaksaniz sakin ola ki agustos ortasindan eylül ortasina kadar tarihleri tercih etmeyin derim.
  • Almanlar cook sikayetci halk. Burda onceki emeklilik yasi 65. 67 yukseldi. 70 yasina yukselecegini duydum..... 2 yil icine haber i aliriz. bu kabinet humanism bilmez. Ja komsu is-hayat zor. Lufthansa daha cok grev yapcak. 'Majesty' Merkel her yonu denicek, hazır olun.
  • Üzüntü suyuyosan pilotlarına zam yap personeli kolla. Ne aptal bi şirketsin sen LH.
  • Grev le para zarari görcek ama lufthansada para bol
  • THY yeni iş ilanları açacakmı lütfen ondan haber verin bizlere!!

Alman hava yolu şirketi Lufthansa, Alman pilot sendikasının (VC) grev kararı nedeniyle yarın gerçekleştirmeyi planladığı kısa ve orta mesafeli bin uçuşun iptal edildiğini ve grevlerden yaklaşık 140 bin yolcunun etkileneceğini açıkladı.

Lufthansa'dan yapılan açıklamada, yarın yapılması planlanan yaklaşık 3 bin kısa ve orta menzilli uçuştan bininin pilotların 00.01 ile 23.59 arasında iş bırakacak olması nedeniyle gerçekleştirilemeyeceği bildirdi.

İptal edilen uçuşlar nedeniyle yaklaşık 140 bin yolcunun etkileneceği belirtilen açıklamada, "Lufthansa grubuna bağlı Germanwings, Swiss, Avusturya Havayolları ve Brüksel Havayolları şirketleri grevden etkilenmedi, planlanan şekilde hizmet vermeye devam edecekler" denildi.

Lufthansa'nın uzun menzilli uçuşlarında da bazı iptaller olacağı kaydedilen açıklamada, yarın için planlanan 176 uzun menzilli uçuştan 52'sinin bugünkü grevin bir zincirleme sonucu olarak iptal edileceği ifade edildi.

Şirketin müşterilerine verilen rahatsızlıktan dolayı derinden üzüntü duyduğu vurgulanan açıklamada, grev nedeniyle uçuşu iptal edilen yolcuların, rezervasyonlarını tekrar yapabilecekleri, ücretsiz iptal edebilecekleri ya da tren biletiyle değiştirebilecekleri kaydedildi.

Bu arada bu sabah Atatürk Havalimanı'ndan yapılacak 2 uçuşun da iptal edildiği öğrenildi.

Lufthansa'da bin uçuş iptal edildi

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (12)

Bekliyoruz ~ 3 yıl önce
Kaybettigimiz haklari alabilmek ve Tl devaluasyonu sonucunda kaybettigimiz alim gucunu kazanabilmek ugruna Tk da boyle bir hareketi destekliyorum

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Hollandalı E. ~ 3 yıl önce
Onlar hiç olmazsa şikayet ediyorlar greve gidiyorlar hollandalılar gibi içten pazarlıklı degiller harbi adamlar___ şikayet ederek yinede istedikleri olmicak. Burda da grevler var lakin durumlar aynı. Almanların ve hollandalilarin vazla varki yok. Sadece Hollandalılar daha pasif davranırlar. Aralarında büyüdüm ve hiç icten pazarlik degiler. On yargilisin debiel

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Taner Tezel ~ 3 yıl önce
Her sene ayni. Genelde agustos ortalari ya da sonlarinda olurdu. Bu sene 15 günlük bir kayma var. Tabi onlar da isi biliyor, Almanya'nin büyük bölümünde okullar önümüzdeki sali günü aciliyor. Grevle tatilden dönecekleri baski altina alip Lufthansa'ya istediklerini yaptiracaklar. Seneye de yine ayni tiyatro. Onun icin, Lufthansa'dan bilet alacaksaniz sakin ola ki agustos ortasindan eylül ortasina kadar tarihleri tercih etmeyin derim.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Hollandalı E. ~ 3 yıl önce
Almanlar cook sikayetci halk. Burda onceki emeklilik yasi 65. 67 yukseldi. 70 yasina yukselecegini duydum..... 2 yil icine haber i aliriz. bu kabinet humanism bilmez. Ja komsu is-hayat zor. Lufthansa daha cok grev yapcak. 'Majesty' Merkel her yonu denicek, hazır olun.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Schiphol ~ 3 yıl önce
Onlar hiç olmazsa şikayet ediyorlar greve gidiyorlar hollandalılar gibi içten pazarlıklı degiller harbi adamlar
iPhone Uygulaması ~ 3 yıl önce
Üzüntü suyuyosan pilotlarına zam yap personeli kolla. Ne aptal bi şirketsin sen LH.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Guest ~ 3 yıl önce
Asil amaclari emeklilik zamanini 55 yapmak
İsim / Rumuz ~ 3 yıl önce
Grev le para zarari görcek ama lufthansada para bol

Yanıtla

Kalan karakter 1000
... ~ 3 yıl önce
THY yeni iş ilanları açacakmı lütfen ondan haber verin bizlere!!

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Di mi ya ~ 3 yıl önce
Sadece THY alimlarinin yapildigi super bir mecmua var adi THY KARIYER sayfasi, gir thy niin sayfasina ac sabahtan aksama kadar bak ayni trene bakar gibi.
AKBOY ~ 3 yıl önce
Sayin Kotil olsa Lufthansa'nin basinda ne grev olur ne bisey, herke mutlu calisir ve sirket buyume rekorlari kirar.
F/O ~ 3 yıl önce
Edep kardeşim edep, arkadaş alakasız biyere Yazmış eyvallah ama cevabı bu değil

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000