04 Ekim 2014, Cumartesi 09:59:46

LUFTHANSA YENİ SINIF KOLTUKLARINI TANITTI

Lufthansa’nın yeni Premium Economy Class’ı olan ilk uçağı Almanya üzerinde ilk tanıtım uçuşunu gerçekleştirdi.
  • Onlar yapar tabii. Ekonomisi vasat. Turklerinkinde o kadar kotu degil.
  • TK confort class ile ilgili bir yolcu olarak soylebilecegim, gereginden fazla genis ve kalın dı.... Yolcu olarak biraz daha fazla doz mesafesi ve ayak konforu bekliyoruz. Premium eceonomy guzel ad, eger koltukaralıkları genisse... Tabi bunu tum networke yaymak ve urun haline getirmek zor projeler, kahvehane yorumlarına kurban gitmesin
  • THY comfort class ı kaldırmakla en büyük hatayı yapmıştır

Frankfurt Havalimanı’ndan kalkan Boeing 747-800 tipi uçağında bulunan Premium Economy Class sınıfındaki yeni koltuklar, 12 aylık bir dönem içinde aşamalı olarak bütün uzun mesafeli uçuş filosuna yerleştirilecek.

Yolculara yüzde 50 daha fazla alan yaratan yeni koltuklarla yolcular Economy Class fiyatına yakın bir ücretle uçabilecek.

Lufthansa Business ve Premium Dizayn Direktörü Dorothea von Boxberg, yeni koltuklarla hakkında, “Herkesin business class uçacak kadar bütçesi yok, bunun için economy class’ı yeni yüzüyle dizayn ettik. Yolcunun çevresinde de first class’ta olan materyalleri de sağlıyoruz. Böylece kendilerini first class’taymış gibi hissedecekler” diye konuştu.

YENİ SINIFIN FİYATLARI

Almanya çıkışlı uçuşlarda bu sınıftaki seyahatlerde yolcular Washington D.C gidiş dönüş 1.199 Euro, Pekin’e ise 1.249 Euro altında fiyatlarla uçabilecek.

Her biri en fazla 23 kilogram olan iki parça bavula izin verilmesi sayesinde yolcular, Economy Class’a kıyasla iki kat daha fazla bavulu ücret ödemeden yanlarında götürebilir.

LUFTHANSA YENİ SINIF KOLTUKLARINI TANITTI

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (5)

iPhone Uygulaması ~ 4 yıl önce
Onlar yapar tabii. Ekonomisi vasat. Turklerinkinde o kadar kotu degil.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
bos ~ 4 yıl önce
yav he he iyi uykular koyun kardes
confort ~ 4 yıl önce
TK confort class ile ilgili bir yolcu olarak soylebilecegim, gereginden fazla genis ve kalın dı.... Yolcu olarak biraz daha fazla doz mesafesi ve ayak konforu bekliyoruz. Premium eceonomy guzel ad, eger koltukaralıkları genisse... Tabi bunu tum networke yaymak ve urun haline getirmek zor projeler, kahvehane yorumlarına kurban gitmesin

Yanıtla

Kalan karakter 1000
iPhone Uygulaması ~ 4 yıl önce
THY comfort class ı kaldırmakla en büyük hatayı yapmıştır

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Bmx ~ 4 yıl önce
Thy comfortu combine edemiyor sorun burda. B777 olan konfort diğerlerinde yok. Amerikad'dan comfortla gelen yolcu rusyaya ekonomi ile devam ediyor baya zor bu iş

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000