18 Ocak 2015, Pazar 23:30:51

LUFTHANSA PİLOTUNUN HATASI PAHALIYA PATLADI

Alman havayolu şirketi Lufthansa'nın Bogota-Frankfurt seferini yapacak olan Airbus A340 tipi uçağı Kolombiya'da çamura saplandı.
  • sayın yetkili siteniz havacılık için faydalı ve gelişen bir haber portalı, burada yayınladığınız haberlerin çoğu gelişim için gerekli, ancak yorumlar okunduğunda, kalitesinin ve seviyesinin çok düşük olduğunu düşünüyorum. Özellikle kaza haberlerinde kaza sonucu belli olmadan, meslekdaşlarımızın seviyesiz ve aşağılık bir şekilde bilgisiz ve araştırma yeteneğinden yoksun sahıslar tarafından suçlayıcı aşağılayıcı yorumlar yapmaları beni üzmekte ve sitenizin kalitesini düşürmektedir. bu nedenle yorum yazmayı ya tamamiyle kaldırmanızı, eğer yazılacaksa şahısların adresi belli olacak şekilde bir uygulama getirilmesinin faydalı olacağını düşünüyorum.
  • DLR nedir yahu? Birisi açıklasın da öğrenelim
  • Herkes 340 pilotu olmuş,haberimiz yok.Google yazın 340-600 diyede,bi bakın uçağın boyuna...Ha birde her fırsatta DLR'a gömenler,zar atıp mı alacak bu şirket sizi?320 f/o
  • Gelsin bize Tk da baş üstünde yeri var.

Alman havayolu şirketi Lufthansa'nın Bogota-Frankfurt seferini yapacak olan Airbus A340 tipi uçağı Kolombiya'da çamura saplandı.

LH543 sefer sayısı ile Kolombiya'nın Bogota kentindeki El Dorado Havalimanı'ndan Almanya'nın Frankfurt kentine hareket etmek üzere yolcu alımını tamamladı.

Airbus A340-600 tipi uçak, yolcu alımını tamamladıktan sonra pist başına ilerlemeye başladı. 13R pist başına dönmek üzere taksi yolunda erken manevra yapan uçağın arka iniş takımları çamura saplandı.

Uçaktaki yakıt tekrar geri pompalanarak kurtarma çalışmaları devam ediyor.

LUFTHANSA PİLOTUNUN HATASI PAHALIYA PATLADI

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (50)

yorum seviyesi ~ 3 yıl önce
sayın yetkili siteniz havacılık için faydalı ve gelişen bir haber portalı, burada yayınladığınız haberlerin çoğu gelişim için gerekli, ancak yorumlar okunduğunda, kalitesinin ve seviyesinin çok düşük olduğunu düşünüyorum. Özellikle kaza haberlerinde kaza sonucu belli olmadan, meslekdaşlarımızın seviyesiz ve aşağılık bir şekilde bilgisiz ve araştırma yeteneğinden yoksun sahıslar tarafından suçlayıcı aşağılayıcı yorumlar yapmaları beni üzmekte ve sitenizin kalitesini düşürmektedir. bu nedenle yorum yazmayı ya tamamiyle kaldırmanızı, eğer yazılacaksa şahısların adresi belli olacak şekilde bir uygulama getirilmesinin faydalı olacağını düşünüyorum.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Ne nedir? ~ 3 yıl önce
DLR nedir yahu? Birisi açıklasın da öğrenelim

Yanıtla

Kalan karakter 1000
iPhone Uygulaması ~ 3 yıl önce
Herkes 340 pilotu olmuş,haberimiz yok.Google yazın 340-600 diyede,bi bakın uçağın boyuna...Ha birde her fırsatta DLR'a gömenler,zar atıp mı alacak bu şirket sizi?320 f/o

Yanıtla

Kalan karakter 1000
kac ~ 3 yıl önce
kac kere emergency/ acil durum yasadında ucagı kurtardın da bi bi kibir bi kibir !
iPhone Uygulaması ~ 3 yıl önce
Gelsin bize Tk da baş üstünde yeri var.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000