27 Kasım 2016, Pazar 10:06:12

Lufthansa pilotları grevi yine uzattı

Alman havayolu şirketi Lufthansa bugün de 35 seferini grev nedeniyle iptal etti. Pilotların grevi nedeniyle şu ana kadar yaklaşık 2 bin 800 uçuş ve 350 bin yolcunun etkilendiği belirtildi.
  • Merkel in sucu!!!!!!
  • Thy bu grevi neden firsata cevirip almanyaya su siralar daha cok yonelmiyor?lh yi sonuna kadar destekleyelim tk ya yolcu lazim :)
  • Allahın izniyle şu grev genişlese de 2-3 ay daha devam etse, Yolcular oluk oluk TK ya akar, şu kasvetli havamız biraz dağılır.LH pilotlarını destekliyoruz. Durmak yok greve devam..
  • Lufthansanin grevini gönulden destekliyoruz sonuna kadar hak haktir alacaz sonuna kadar. Lufthansa iflas etsin batsin umurumuzda değil istediklerimizi verecekler sirtimizdan milyonlarca euro kazaniyorlar pilotlar olarak hakkimizi isteriz..

Alman havayolu şirketi Lufthansa'da geçtiğimiz Çarşamba günü başlayan pilotların grevi bugün de devam ediyor. 

Bugün 5'inci gününe başlayan grev nedeniyle 25 uçuşun yapılamaycağı öğrenilirken şu ana kadar yaklaşık 2 bin 800 uçuşun grev nedeniyle gerçekleşmediği belirtildi.

Öte yandan uçuşlarda meydana gelen iptal ve rötarlar nedeniyle de 350 binden fazla yolcunun mağdur olduğu ifade edildi.

Sendika sözcüsü Joerg Handwerg kabul edilebilir bir teklif sunulmadığı takdirde grevin uzayacağını söyledi.

Lufthansa pilotları grevi yine uzattı

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (22)

leipzig ~ 2 yıl önce
Merkel in sucu!!!!!!

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Avantaja donebilir ~ 2 yıl önce
Thy bu grevi neden firsata cevirip almanyaya su siralar daha cok yonelmiyor?lh yi sonuna kadar destekleyelim tk ya yolcu lazim :)

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Ha gayret ~ 2 yıl önce
Allahın izniyle şu grev genişlese de 2-3 ay daha devam etse, Yolcular oluk oluk TK ya akar, şu kasvetli havamız biraz dağılır.LH pilotlarını destekliyoruz. Durmak yok greve devam..

Yanıtla

Kalan karakter 1000
canarothy ~ 2 yıl önce
Lufthansanin grevini gönulden destekliyoruz sonuna kadar hak haktir alacaz sonuna kadar. Lufthansa iflas etsin batsin umurumuzda değil istediklerimizi verecekler sirtimizdan milyonlarca euro kazaniyorlar pilotlar olarak hakkimizi isteriz..

Yanıtla

Kalan karakter 1000
xXx ~ 2 yıl önce
Sana noluyor be ?

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000