29 Ekim 2011, Cumartesi 08:23:38

LUFTHANSA KABİN MEMURLARI ZEHİRLENDİ

Lufthansa Havayolları'na ait A320-200 tipi uçak Frankfurt-Madrid seferini yaptığı sırada neden Zürih'e acil iniş yaptı?
  • bu yaz lufthansa ile 4 kere uçtum ve her seferinde de beni çok memnun ettiler yemekleri gayet iyi personeli de sıcakkanlıydı sonuç olarak kötü bir ekibe denk gelmenizde biraz da şans faktörü etkilidir diye düşünüyorum.
  • Lufthansa eskiden LUFTHANSA idi.. geçen hafta MUC üzeri LHR yauçtum TK da yer olmadığından ve şunu gördüm ki eski Lufthansa olmuş LUFTHANZO ! Ekip suratsız,ikram berbat,yer hizmetlerindeki deneyimli personellerini çıkarmışlar yerlerine taşeron firmadan elemanlarla doldurmuşlar.. hizmet kalitesi daha chek in işlemlerinde kalitesizliğiyle hemen fark ediliyor.. Dönüşte TK nin sabah 06:50 LHRIST seferiyle gelince THY nin aldığı mesafeyi,hizmet kalitesini tekrar fark etmek beni çok gururlandırdı.THY ülkemizin bence gözbebeği,onu eleştiriken bile lütfen yıkıcı olmayalım.
  • ben hiç 85 yolcu ıle madrid e gitmedim 330 340 la bile gittiğim oldu Thy ye laf atanlar ıcın soyluyorum
  • Hepsine geçmiş olsun. Bu arada benim dikkatimi çeken LH A320 uçakla madride 85 yolcu ile gidiyor. Yahu koskoca uçak 85 yolcu ile kaldırılır mı yazık değil mi batmıyor mu bu şirket. Ne dönüşünde full mü? Ne önemi var canım yinede 85 yolcuya 85 kişilik uçak kalksın yada hiç kalkmasın... Sadece kendi ülkemizin milli havayolunu mu eleştireceğiz parise 77 yolcu ile gidiyo diye(!)
Lufthansa Havayolları'na ait LH-1110 Frankfurt-Madrid  sefer sayılı A320 tipi yolcu uçağı, Zürih'e acil iniş yaptı.

Mutfakta oluşan yanık kokusu nedeniyle durumu kaptan pilota bildiren kabin memurlarından bazılarının çıkan dumandan zehirlendikleri belirtilirken, uçak olaydan 20 dakika sonra Zürih Havalimanı'na acil iniş yaptı.

85 yolcu ve 6 kabin ekibinin bulunduğu olayda üç kabin memuru hastaneye kaldırılırken, yangının yemeklerin ısıtıldığı fırından kaynaklanmış olabileceği ifade edildi.

Bu arada Lufthansa Havayolları'na ait üç A320 tipi uçağının, yangın tehlikesi nedeniyle acil iniş yaptığı ifade edildi.

LUFTHANSA KABİN MEMURLARI ZEHİRLENDİ

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (5)

Misafir ~ 6 yıl önce
bu yaz lufthansa ile 4 kere uçtum ve her seferinde de beni çok memnun ettiler yemekleri gayet iyi personeli de sıcakkanlıydı sonuç olarak kötü bir ekibe denk gelmenizde biraz da şans faktörü etkilidir diye düşünüyorum.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 6 yıl önce
Lufthansa eskiden LUFTHANSA idi.. geçen hafta MUC üzeri LHR yauçtum TK da yer olmadığından ve şunu gördüm ki eski Lufthansa olmuş LUFTHANZO ! Ekip suratsız,ikram berbat,yer hizmetlerindeki deneyimli personellerini çıkarmışlar yerlerine taşeron firmadan elemanlarla doldurmuşlar.. hizmet kalitesi daha chek in işlemlerinde kalitesizliğiyle hemen fark ediliyor.. Dönüşte TK nin sabah 06:50 LHRIST seferiyle gelince THY nin aldığı mesafeyi,hizmet kalitesini tekrar fark etmek beni çok gururlandırdı.THY ülkemizin bence gözbebeği,onu eleştiriken bile lütfen yıkıcı olmayalım.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 6 yıl önce
ben hiç 85 yolcu ıle madrid e gitmedim 330 340 la bile gittiğim oldu Thy ye laf atanlar ıcın soyluyorum

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 6 yıl önce
Hepsine geçmiş olsun. Bu arada benim dikkatimi çeken LH A320 uçakla madride 85 yolcu ile gidiyor. Yahu koskoca uçak 85 yolcu ile kaldırılır mı yazık değil mi batmıyor mu bu şirket. Ne dönüşünde full mü? Ne önemi var canım yinede 85 yolcuya 85 kişilik uçak kalksın yada hiç kalkmasın... Sadece kendi ülkemizin milli havayolunu mu eleştireceğiz parise 77 yolcu ile gidiyo diye(!)

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000