02 Nisan 2017, Pazar 09:13:08

Lufthansa Cargo'da zarar

Alman Lufthansa’nın en büyükler arasındaki Lufthansa Cargo 2016 sonuçlarında rekor zarar açıkladı.
  • Zarar kàrın kardeşi yinede 50 milyon Euro çok bir zarar değil birde Lufhansa cargonun filosunda çok yaşlı
  • Ne çok kindar kınacı varmış troller :)
  • VAH VAH, icim parcalandi, üzüntümü anlatamam sizlere dostlar ! Zavalli LuftHANZO`nun hem ucaklari gitti hem paraciklari. Cuma günleri size yeni camii`nin önünde yer tahsis edelim gelip mendil acin bari...!!!
  • adamlar ellerindeki md 11 filodan çikartik diyorlar.ayrica da cargosunun çoğunluğunu ortadoğu ulkelerine yaptiğina gore..global anlamda da ekonomik kuçulme avrupa da ciddi oranda varsa anlayin siz..ayrica da yeni istanbula havalimani yapiliyor ve cargo merkezi de kurulacak.dev cargo şirketleri gelecek tutuştular tabiki şimdiden..

Şirketten yapılan değerlendirmede 2016 yılı toplamında 50 milyon Euro zarar açıklanırken, 2015 yıında 74 milyon Euro net kar elde edildiğininde hatırlatması yapıldı.

Lufthansa Cargo Başkanı Peter Garber, 2016 sonuçlarının sürpriz olmadığını belirterek, “2016’nın ilk altı ayı oldukça zordu. Ancak aldığımız maliyet düşürme önlemleri altında kısmen iyi bir dördüncü çeyrek yaşadık” dedi.

Değerlendirmede filodaki 3 adet MD-11’inde hizmetten çıkarıldığı bu kararın da alınan mali önlemler altında gerçekleştiği ifade edildi.

Lufthansa Cargo'da zarar

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (14)

......... ~ 1 yıl önce
Zarar kàrın kardeşi yinede 50 milyon Euro çok bir zarar değil birde Lufhansa cargonun filosunda çok yaşlı

Yanıtla

Kalan karakter 1000
... ~ 1 yıl önce
Ne çok kindar kınacı varmış troller :)

Yanıtla

Kalan karakter 1000
MAHO AIR ~ 1 yıl önce
VAH VAH, icim parcalandi, üzüntümü anlatamam sizlere dostlar ! Zavalli LuftHANZO`nun hem ucaklari gitti hem paraciklari. Cuma günleri size yeni camii`nin önünde yer tahsis edelim gelip mendil acin bari...!!!

Yanıtla

Kalan karakter 1000
camarothy ~ 1 yıl önce
adamlar ellerindeki md 11 filodan çikartik diyorlar.ayrica da cargosunun çoğunluğunu ortadoğu ulkelerine yaptiğina gore..global anlamda da ekonomik kuçulme avrupa da ciddi oranda varsa anlayin siz..ayrica da yeni istanbula havalimani yapiliyor ve cargo merkezi de kurulacak.dev cargo şirketleri gelecek tutuştular tabiki şimdiden..

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000