30 Mart 2015, Pazartesi 20:15:16

"LUBITZ İNTİHARA MEYİLLİYDİ"

Fransa'nın güneyinde düşen Alman havayolu şirketi Lufthansa'ya ait Germanwings uçağını düşüş anında kullanan 27 yaşındaki yardımcı pilot Andreas Lubitz'in, pilot lisansını almadan önce intihar düşüncesi nedeniyle uzun süre tedavi gördüğü bildirildi.
  • FO innocent.sirket ismi icin ona yükleniyor sucu..sanmıyorum..olmaz öyle birşey.
  • Ulan foyu aziz ilan edeceksiniz neredeyse.herif daldırmış uçağı arıza varsa kapıyı açar kaptanı çağırır artı master warningi ikide bir susturuyor içerde hin bişeyler yaptığı alenen belli.
  • Bu uçak teknik sebeble düştü ise bu işe ticari bakan firmalar avukatlık şirketleri var dünyada abd de özellikle bu firmalar ailelerine kazada ölenlerin ulaşır bu dava çok su kaldırır airbusa çok manyak tazminat açarlar bakın gelişmelere siz
  • Dlr patlamştır. yetkililere duyurulur

Düsseldorf Savcılığı'ndan Savcı Christoph Kumpa, doktor raporlarına göre Lubitz'in herhangi bir fiziksel rahatsızlığının bulunmadığını belirterek "Yardımcı pilot, pilot lisansını almadan birkaç yıl önce, intihara meyilli olduğu için psikoterapi gördü" dedi.

Savcı Kumpa, incelemelerde, Lubitz'in böyle bir eylemi yapacağına dair herhangi bir ize rastlamadıklarını belirterek yardımcı pilotta, son dönemdeki doktor ziyaretlerinde de intihar eğilimi ve başkalarına zarar verme gibi belirtilerin görülmediğini kaydetti.

Germanwings'e ait Airbus A320 tipi yolcu uçağı geçen hafta Barcelona-Düsseldorf seferini yaparken Fransa'nın güneyinde düşmüştü. Uçaktaki altı uçuş görevlisi ve 144 yolcudan kurtulan olmamıştı. Uçağın ses kayıtlarının incelenmesinin ardından Fransız yetkililer, kaptan pilot kokpitten çıktıktan sonra Lubitz’in "uçağı bilinçli olarak alçalttığını" bildirmişti.

Düsseldorf Savcılığı tarafından Lubitz'in evinde yapılan aramada, kazanın meydana geldiği günü de kapsayan yırtılmış doktor raporlarının bulunduğu ifade edilmiş, yardımcı pilotun böylelikle işverenden ve çevresinden hastalığını gizlemeye çalıştığına işaret edilmişti.

"LUBITZ İNTİHARA MEYİLLİYDİ"

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (23)

iPhone Uygulaması ~ 3 yıl önce
FO innocent.sirket ismi icin ona yükleniyor sucu..sanmıyorum..olmaz öyle birşey.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
mantıksıza ~ 3 yıl önce
Ulan foyu aziz ilan edeceksiniz neredeyse.herif daldırmış uçağı arıza varsa kapıyı açar kaptanı çağırır artı master warningi ikide bir susturuyor içerde hin bişeyler yaptığı alenen belli.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
iPhone Uygulaması ~ 3 yıl önce
Bu uçak teknik sebeble düştü ise bu işe ticari bakan firmalar avukatlık şirketleri var dünyada abd de özellikle bu firmalar ailelerine kazada ölenlerin ulaşır bu dava çok su kaldırır airbusa çok manyak tazminat açarlar bakın gelişmelere siz

Yanıtla

Kalan karakter 1000
a320 ~ 3 yıl önce
Dlr patlamştır. yetkililere duyurulur

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000