17 Mart 2015, Salı 12:10:39

KABİN AMİRİ SİYASETE ATILIYOR

Lufthansa Havayolları'nda yıllardır kabin amiri olarak görev yapan ve pilotluk eğitimi de alan Dilek Gündar, CHP'den Ankara milletvekili aday adayı oldu.
  • Lütfen Diyorum Dilek Hanim, Hakkinizda basinda cikan ve sizin gercek vasiflarinizla örtüsmeyen bilgi kirliligini gidermeniz, gercekleri yansitmayan dezinformasyonlari düzeltmeniz her kesten önce sizin görevinizdir. Biliyorsunuz, Avrupada bir adayin kendisiyle ilgili gercegi yansitmayan böyle yanlis bilgileri derhal düzeltmesi ve konuya aciklik getirmesi kacinilmaz bir morali görevdir. Hakkinizda, yani ünvanlariniz ile ilgili basinda cikan bilgilerin ve söylelenlerin cok abartildigini ve hic de öyle olmadigina aciklik getirmek herseyden önce secmenlerinize karsi yerine getirilmesi gereken bir görevdir. Yoksa bu durum sonradan büyük bir skandala dönüsecektir... Saygilarimla!
  • yolun açık olsun. başarılar.
  • Canım yolun acık olsun. Allah sana sabır versin. Kimseye aldırma. Cesaretin icin tebrik ediyorum.
  • tam chp'ye yakışan bir aday,bir baltaya sap olamayan vasıfsızların yaptığı uçak garsonluğundan chp'ye yatay geçiş,kemal ağabeyine servis yaparsın artık,yaw bu sınıf başkanlığı değil aday olacakmış,sen servisini yap acil çıkışları göster başarı seniniçin

Lufthansa Havayolları'nda yıllardır kabin amiri olarak görev yapan ve pilotluk eğitimi de alan Dilek Gündar, CHP'den Ankara milletvekili aday adayı oldu.

İki üniversite mezunu olan Gündar, Türkçe, Almanca, İngilizce, Fransızca ve Çince olmak üzere 5 dil biliyor.

Uzun yıllar Avrupa’da yaşayan Gündar, Avrupa’da Atatürkçü Düşünce Derneği ve CHP yurtdışı platformunda çalışmalar yaptı. Gündar, “Artık bu bilgi birikimini Türkiye için kullanmak ve ülkemiz insanına hizmet etmek istiyorum. Farklı kültürleri yaşayan bir kişi olarak CHP çatısı altında partimi uluslararası platformlarda en iyi şekilde temsil edeceğime inanıyorum” dedi.

Ankara 1.Bölgede 87 aday adayı ile yarışacak olan Gündar ”Adaylar arasında 29 da kadın var. Bu rakam çok umut verici ve sevindirici.  Kadınlar Türkiye’yi daha modern ve çağdaş bir rotaya taşımada en önemli etken. Bu karardan yola çıkarak CHP’den aday oldum” açıklaması yaptı. (sözcü)

KABİN AMİRİ SİYASETE ATILIYOR

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (54)

Taniyan birisi! ~ 3 yıl önce
Lütfen Diyorum Dilek Hanim, Hakkinizda basinda cikan ve sizin gercek vasiflarinizla örtüsmeyen bilgi kirliligini gidermeniz, gercekleri yansitmayan dezinformasyonlari düzeltmeniz her kesten önce sizin görevinizdir. Biliyorsunuz, Avrupada bir adayin kendisiyle ilgili gercegi yansitmayan böyle yanlis bilgileri derhal düzeltmesi ve konuya aciklik getirmesi kacinilmaz bir morali görevdir. Hakkinizda, yani ünvanlariniz ile ilgili basinda cikan bilgilerin ve söylelenlerin cok abartildigini ve hic de öyle olmadigina aciklik getirmek herseyden önce secmenlerinize karsi yerine getirilmesi gereken bir görevdir. Yoksa bu durum sonradan büyük bir skandala dönüsecektir... Saygilarimla!

Yanıtla

Kalan karakter 1000
neomisin ~ 3 yıl önce
yolun açık olsun. başarılar.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Safiye Lufthansadan ~ 3 yıl önce
Canım yolun acık olsun. Allah sana sabır versin. Kimseye aldırma. Cesaretin icin tebrik ediyorum.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
iPhone Uygulaması ~ 3 yıl önce
tam chp'ye yakışan bir aday,bir baltaya sap olamayan vasıfsızların yaptığı uçak garsonluğundan chp'ye yatay geçiş,kemal ağabeyine servis yaparsın artık,yaw bu sınıf başkanlığı değil aday olacakmış,sen servisini yap acil çıkışları göster başarı seniniçin

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000