28 Ağustos 2012, Salı 08:35:43

İHALEYİ TÜRK ŞİRKET KAPTI...

Thai Havayolları’nın ihalesine katılan tek Türk şirketi Hitit Bilgisayar; dünyanın önde gelen yazılım firmaları arasından sıyrılarak ihaleyi kazandı...
  • Müşteri Sadakat Programı Yönetimi programlarını sadece 3 kişinin çalıştığı firmaların kullanacağı şeklindeki geniş vizyonuna bayıldım. Allah senin kadar az bilgi sahibi olmasına rağmen bıu kadar özgüven sahibi olabilmeyi herkese nasip etsin inşallah:))) Not: THY de aynı programı kullanıyor, sahi orada kaç kişi çalışıyor????
  • ben de hitit'i çok kullandım, günlük ekranını açıp birkaç kayıt girmezsem patlıyorum. Bu thai nin ziyaretçi defteri değil mi? Yanlış bilmiyorum yani, o kadar basit bir programı İDO da kullanamıyorlarsa yazık. Sonuç; bu firmalar 3 kişinin çalıştığı ve 5 kişinin kullandığı yazılımı kullanarak dünyanın en büyük hava yollarından, deniz yollarından birisi oluyorlar :) Bu kadar basit programları üreten ve bütün dünya ya satan hitit'li arkadaşlara saygılar, kolay gelsin.
  • Sayın "Hitit" rumuzlu arkadaş, Öncelikle burada bahsedilen Crane FF programının ne anlama geldiğinden zerre kadar haberin yok, bu çok belli. Senin kullanma ihtimalin de yok. IDO da yaşanan sıkıntıların kaynağını da iyice bir araştır önce, ondan sonra kalkıp şirketi karala. Biraz da vakit ayırıp google'dan Hitit'i ve Hitit'in yazılımlarını kullanan hava yollarını araştırırsan saygı duyman gerektiğini kendiliğinden anlarsın zaten.
  • Thai uluslar arası boyutta çok büyük bir firma ve sektörde çok önemli bir yeri var. Hitit'in başarılarının devamını dilerim.

99 uçaktan oluşan filosu ile dünyanın önde gelen hava yolu şirketlerinden olan Thai Airways, müşteri sadakat programında artık Hitit Bilgisayar ile çalışmaya başladı. Hitit Bilgisayar’ın bir ürünü olan Crane FF (Müşteri Sadakat Programı Yönetimi Sistemi), havayolları, seyahat sektörü, perakende, telekom ve bankacılık gibi farklı sektörlerin ihtiyaçlarını da karşılayabilecek özelliklere sahip bir sistem.

Thai Havayolları’nın Hitit ailesine katılmasının çok önemli olduğunu belirten Hitit Bilgisayar Genel Müdürü Nur Gökman, dünyaca ünlü yazılım firmaları arasından öne geçerek ihaleyi kazanmalarından dolayı gurur duyduklarını ifade etti. “1994 yılından bu yana yurtdışı ve yurtiçi müşterilerimize bilgi teknolojisi alanında hizmet vermekteyiz. Tecrübeli ekibimiz ile yıllardır, çeşitli sektörlerden müşterilerimizin yazılım ihtiyacını yeni teknolojiyi sürekli takip ederek karşılıyoruz ve tercih edildiğimiz için de mutluyuz” dedi.

1960 yılında kurulan ve en büyük hissedarı Tayland Hükümeti Maliye Bakanlığı olan Thai Havayolları, 1997 yılında Lufthansa, Air Canada, Iskandinavya Havayolları, United Havayolları ile birlikte şu anda en büyük olan havayolu ittifaklarından olan Star Alliance'yi kurmuştur. Thai Havayolları’nın şu an 99 uçaktan oluşan filosu bulunuyor. (computerworld)

İHALEYİ TÜRK ŞİRKET KAPTI...

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (10)

Kenan'a ~ 6 yıl önce
Müşteri Sadakat Programı Yönetimi programlarını sadece 3 kişinin çalıştığı firmaların kullanacağı şeklindeki geniş vizyonuna bayıldım. Allah senin kadar az bilgi sahibi olmasına rağmen bıu kadar özgüven sahibi olabilmeyi herkese nasip etsin inşallah:))) Not: THY de aynı programı kullanıyor, sahi orada kaç kişi çalışıyor????

Yanıtla

Kalan karakter 1000
kenan ~ 6 yıl önce
ben de hitit'i çok kullandım, günlük ekranını açıp birkaç kayıt girmezsem patlıyorum. Bu thai nin ziyaretçi defteri değil mi? Yanlış bilmiyorum yani, o kadar basit bir programı İDO da kullanamıyorlarsa yazık. Sonuç; bu firmalar 3 kişinin çalıştığı ve 5 kişinin kullandığı yazılımı kullanarak dünyanın en büyük hava yollarından, deniz yollarından birisi oluyorlar :) Bu kadar basit programları üreten ve bütün dünya ya satan hitit'li arkadaşlara saygılar, kolay gelsin.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Frequent Flyer ~ 6 yıl önce
Sayın "Hitit" rumuzlu arkadaş, Öncelikle burada bahsedilen Crane FF programının ne anlama geldiğinden zerre kadar haberin yok, bu çok belli. Senin kullanma ihtimalin de yok. IDO da yaşanan sıkıntıların kaynağını da iyice bir araştır önce, ondan sonra kalkıp şirketi karala. Biraz da vakit ayırıp google'dan Hitit'i ve Hitit'in yazılımlarını kullanan hava yollarını araştırırsan saygı duyman gerektiğini kendiliğinden anlarsın zaten.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Tebrikler ~ 6 yıl önce
Thai uluslar arası boyutta çok büyük bir firma ve sektörde çok önemli bir yeri var. Hitit'in başarılarının devamını dilerim.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000