05 Haziran 2012, Salı 07:59:38

GÖKYÜZÜNDE YENİ BİR ORTAKLIK

Germanwings ve Brussels Airlines yolcularına daha iyi hizmet vermek adına birlikte çalışmaya karar verdiler.

 

İki havayolu arasında imzalanan anlaşma ile Stuttgart üzerinden uçacak yolcular Brüksel Havalimanı’ndan aktarmalı olarak gidecekleri noktaya ulaşabilecekler.

Brussels Airlines ile imzalanan bu anlaşma sayesinde hem Germanwings hem de Lufthansa yolcuları Afrika ve Avrupa’nın en güzel şehirlerine uçabilecek.

Hizmet verilecek şehirler arasında Madrid, Porto, Birmingham, Bristol, Newcastle, Manchester gibi destinasyonlar bulunuyor. 

Germanwings yolcularına fırsatlar sunmaya devam ediyor.

Germanwings uçuş programı çerçevesinde İstanbul, Antalya, Ankara ve İzmir’den; Köln/Bonn, Stuttgart, Berlin, Hannover, Hamburg dahil olmak üzere toplam altı noktaya sefer düzenliyor.

Avrupa’nın en başarılı low-cost havayollarından biri olan Germanwings, merkezleri Köln/Bonn, Stuttgart, Berlin, Hannover ve Dortmund’dan olmak üzere Avrupa’nın 90’dan fazla noktasına uçuyor. Düşük maliyetli havayolu şirketi Germanwings yolcularına 32 adet Airbus A319 tipi uçaklardan oluşan genç bir filoyla hizmet veriyor.

29 Euro’dan başlayan fiyatlarla dikkat çeken Alman havayolu şirketinin Türkiye’ye düzenlediği tarifeli uçuşların tümü, 144 kişilik Airbus A319 ile yapılıyor.

 

GÖKYÜZÜNDE YENİ BİR ORTAKLIK

Facebook Yorum

Yorumlar

Bu haber için henüz yorum gönderilmedi.

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000