24 Mart 2015, Salı 12:53:54

GERMANWINGS UÇAĞI DÜŞTÜ

Lufthansa şirketine bağlı Germanwings havayollarına ait Airbus A320 tipi yolcu uçağı, Fransa’nın güneyindeki Alp Dağları yakınlarında düştü.
  • Arkadaslar 150 yakin insan öldü ve sizin tartistiniz konular okadar sacmaki isterseniz en pahali ucaga binin ecel yetiyse care yok ve insanlarin bu gibi acili olaylar karsisinda kavga etiklerine gördükce nasil bir nesil olduk demekden de kendimi alamiyorum allahim geride kalan ailelere ve yakonlarina sabir versin.....
  • Gerçekten üzücü olay. Yorum yapmak etik olmaz. Sadece şunu görüyoruz, THY, Air France, Malaysia, Germanwings (Lufthansa alt markası),...... Hangi firma olursa olsun kaza mazallah olabiliyor. THY Katmandu'da pistten çıktı, aynı hafta Amerikalı bir havayolu da pistten çıktı. Bunlar üzücü fakat olağan şeyler. Bunun Türk kaptan, yabancı kaptan, o kaptan, bu kaptan şeklinde ayrımı da yok herkesin başına herşey gelebiliyor. Sonuçta hepsi üzücü. Allah geride kalanlara ömür versin. İçimizdeki kokpit düşmanı yabozların da bundan ders çıkarmasını ümit ederim.
  • 37 insanimiz vefat etmis TR disisleri bakanligi resmen yatiyor. Ne bir aciklama ne bir bilgi verme bu saate kadar hic birsey yok .
  • Helal olsun. Tek kelimeyle mükemmel özetlemişsiniz. Aynen katılıyorum. Belli ki havacısınız.

Airbus A320 tipi bir yolcu uçağının Fransız Alpleri'nin güneyinde düştüğü bildirildi.

Germanwings havayolu şirketine ait uçağın Barcelona'dan Düsseldorf'a gittiği açıklandı. Uçakta 144 yolcu ve 6 mürettebatın olduğu öğrenildi.

Uçağın düşmeden hemen önce arıza sinyali verdiği iddia edildi. Dağlık bölgeye düşen uçağın enkazının helikopterler tarafından görüldüğü belirtildi. Ancak uçağın düştüğü bölgede yaşam belirtisi olmadığı ve tüm yolcuların hayatını kaybetmiş olabileceği kaydedildi.

2009 yılındaki Air France kazasından sonra ilk kez bir Avrupalı havayolu şirketine ait bir yolcu uçağı düştü.

Fransız Cumhurbaşkanı François Hollande, kazanın oluş şekli itibariyle kurtulan olma şansı bulunmadığını ve kaza sonrası kriz merkezi oluşturulduğunu bildirdi.

GERMANWINGS'TEN AÇIKLAMA

Basında yer alan kaza haberleri konusunda henüz herhangi bir bilgiyi teyit edemiyoruz. Konuyla ilgili kesin bilgiler elimize ulaştıkça sizinle paylaşıyor olacağız. Gelişmeleri www.germanwings.com websitesinden de takip edebilirsiniz.  

Ayrıntılar gelecek...

GERMANWINGS UÇAĞI DÜŞTÜ

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (72)

İsim / Rumuz ~ 3 yıl önce
Arkadaslar 150 yakin insan öldü ve sizin tartistiniz konular okadar sacmaki isterseniz en pahali ucaga binin ecel yetiyse care yok ve insanlarin bu gibi acili olaylar karsisinda kavga etiklerine gördükce nasil bir nesil olduk demekden de kendimi alamiyorum allahim geride kalan ailelere ve yakonlarina sabir versin.....

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Allah Rahmet Eylesin ~ 3 yıl önce
Gerçekten üzücü olay. Yorum yapmak etik olmaz. Sadece şunu görüyoruz, THY, Air France, Malaysia, Germanwings (Lufthansa alt markası),...... Hangi firma olursa olsun kaza mazallah olabiliyor. THY Katmandu'da pistten çıktı, aynı hafta Amerikalı bir havayolu da pistten çıktı. Bunlar üzücü fakat olağan şeyler. Bunun Türk kaptan, yabancı kaptan, o kaptan, bu kaptan şeklinde ayrımı da yok herkesin başına herşey gelebiliyor. Sonuçta hepsi üzücü. Allah geride kalanlara ömür versin. İçimizdeki kokpit düşmanı yabozların da bundan ders çıkarmasını ümit ederim.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
aaa ~ 3 yıl önce
37 insanimiz vefat etmis TR disisleri bakanligi resmen yatiyor. Ne bir aciklama ne bir bilgi verme bu saate kadar hic birsey yok .

Yanıtla

Kalan karakter 1000
16:06 I Phone Uyg. ~ 3 yıl önce
Helal olsun. Tek kelimeyle mükemmel özetlemişsiniz. Aynen katılıyorum. Belli ki havacısınız.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000