11 Şubat 2011, Cuma 10:23:35

EN SEKSİ HOSTESLER HANGİ ŞİRKETTE?

İngiltere’de yapılan bir ankette en seksi hosteslere sahip havayolu şirketi Virgin Atlantic oldu.
  • HOSTES illaki seksi mi olmalı acaba.Saçmalık...
  • evet hostes güzel olmak zorundadır. bu iki kere iki dört eder ifadesi gibi kesin ve tartışılmazdır. Yazık günah yaaa bazı şirketler İngilizcesi yok diye güzelim kızları eliyorlar. İngilizcesi var diye elinden su bile içilmeyecek derecede tahammül edilemez çirkin ucubEleri getiriyorlar. BU İŞ VİTRİNE BAKAR İKLİME DEĞİL.
  • KLM Royal Dutch Airklines ile yıllarca çalıştım. Beyaz gömlek mavi ceket ve mavi etek ile kıyafetleri çok hoş. Hosteslerin güzelliğine gelince normal... Zaten 9.cu olmuşlar listede... Eğer ki '' Zamanında uçuş performansına göre '' listeleme yapsalardı KLM şüphesiz ilk 3 de olurdu !!! KLM in başarılarının devamını dilerim...
  • kesinlikle ATLASJET'de...
Londra’da yapılan ankette uçakla sık sık seyahat eden 1000 kişiye en çekici hosteslerin hangi havayolu şirketinde bulunduğu soruldu. Amerikalı Virgin Atlantic Havayolları ilk 10 içerisinde birinci sıraya oturdu. Virgin Atlantic için yüzde 53 oy miktarına ulaşıldı. Virgin firmasının patronu Sir Richard Branson’un uyguladığı “kırmızı üniformalı hostes” reklam kampanyasının bu zaferde etkili olduğu konuşuldu. Telegraph gazetesi tarafından açıklanan tam liste şöyle:

- 1. Virgin Atlantic,
- 2. Singapore Airlines,
- 3. Etihad,
- 4. Emirates,
- 5. Aer Lingus,
- 6. Lufthansa,
- 7. Cathay Pacific,
- 8. TAP,
- 9. KLM,
- 10. Iberia

(Milliyet)
EN SEKSİ HOSTESLER HANGİ ŞİRKETTE?

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (48)

Misafir ~ 7 yıl önce
HOSTES illaki seksi mi olmalı acaba.Saçmalık...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
evet hostes güzel olmak zorundadır. bu iki kere iki dört eder ifadesi gibi kesin ve tartışılmazdır. Yazık günah yaaa bazı şirketler İngilizcesi yok diye güzelim kızları eliyorlar. İngilizcesi var diye elinden su bile içilmeyecek derecede tahammül edilemez çirkin ucubEleri getiriyorlar. BU İŞ VİTRİNE BAKAR İKLİME DEĞİL.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
KLM Royal Dutch Airklines ile yıllarca çalıştım. Beyaz gömlek mavi ceket ve mavi etek ile kıyafetleri çok hoş. Hosteslerin güzelliğine gelince normal... Zaten 9.cu olmuşlar listede... Eğer ki '' Zamanında uçuş performansına göre '' listeleme yapsalardı KLM şüphesiz ilk 3 de olurdu !!! KLM in başarılarının devamını dilerim...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
kesinlikle ATLASJET'de...

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000