24 Ocak 2013, Perşembe 20:23:57

ANKARA-MÜNİH UÇAĞI GERİ DÖNDÜ

Lufthansa Havayolları'nın Ankara-Münih seferini yapan uçağı kalktıktan 10 dakika sonra Esenboğa Havalimanı'na geri döndü. Uçuş iptal edildi, yolcular otele alındı.
  • Merhaba arkadaslar, ben bu ucaktaki yolculardan biriydim. Bu ucus Lufthansa olarak gecti ama "operated by Turkish Airlines" di. Bu haber de yazilmis oldugu gibi 149 yolcu otele yerlestirildi ve Lufhansa baska bir ucakla yolcularini münih e gönderecegi karari verildi gibi hic birsey YOKTU!DOGRU DEGIL! RESMEN YALAN! 149 yolcuya THY yollari elemanlari tarafindan sadece söylenen su idi: Telefon numarinizi birakin ve biz size ucak biletinizi hangi ucaga aktardigimiza dair haber verecegiz dendi. Iki otel ismi verildi ama ne yazik ki taksilerle gitmek zorunda kaldigimiz bu iki otelde dolu idi. Yani anlayacaginiz herkez kendi basinin caresine bakti. Burda Lufthansa adina hareket eden THY ELEMANLARI islerini tam yapmadi. Yolcular arasinda her ülkeden insan vardi. Kimi kaybolmus bir vaziyette baska yolculardan yardim aldi.THY sirketi tarafindan bize yardim edilmedi.Ben cok ucak seferleri yapan bir insanim ve cokta ucak iptal edilmesi durumlarla karsi karsiya kaldim ama böylesini ilk defa gördüm!
  • Su resme 319 diyorsan ve mesleğim " havacılık" diyorsan :))) sen git nalburda çalış...
  • TURK yorumlu arkadasa cevaben. Lufthansa iflas edecekse , Turk Hava Yollari neden Lufthansa ile gorusmelerine devam ediyor ??
  • Lufthansa sınıfta kaldı bana ya aktarmalı dünyayı dolaş münihe git ayda 2 gün sonra sabah erken 4 de havaalanına gel dediler benim mağduriyetimi düşünen yok çocukların perişanlığını gören yok tüm rezervasyonlarımız aksadı Alman firması ya İNAN havaalanında birtane TÜRK ten ses yok eğer TÜRK firması olsaydı hava alanının kiyameti koparırdılar işte farkımız bu bide uçacağımız uçak THY nın 10 sene önce kullandığı uçak buraya yazıyorum Lufthansa ya iflas edecek ya da birileri satın alacak durumları o kadar kötü

Ankara Esenboğa Havalimanı'ndan kalkan Lufthansa Havayolları'na ait LH 1785 sefer sayılı Airbus 321 tipi uçak, teknik bir arıza sebebiyle kalkıştan hemen sonra geri dönmek zorunda kaldı.

Uçak havalandıktan sonra kule ile irtibata geçen Lufthansa pilotu, geri dönmek istediğini bildirdi. Uçak kısa süre sonra, sorunsuz şekilde inişini gerçekleştirirken yolcular terminale alındı.

Yapılan incelemelerde uçağın sefere verilemeyeceği anlaşıldı bunun üzerine uçakta bulunan 149 yolcunun otele yerleştirilmesine karar verildi.

Lufthansa'nın yarın bir başka uçakla yolcuları Münih'e göndereceği kaydedildi.

Airporthaber.com 

ANKARA-MÜNİH UÇAĞI GERİ DÖNDÜ

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (28)

Delfin ~ 5 yıl önce
Merhaba arkadaslar, ben bu ucaktaki yolculardan biriydim. Bu ucus Lufthansa olarak gecti ama "operated by Turkish Airlines" di. Bu haber de yazilmis oldugu gibi 149 yolcu otele yerlestirildi ve Lufhansa baska bir ucakla yolcularini münih e gönderecegi karari verildi gibi hic birsey YOKTU!DOGRU DEGIL! RESMEN YALAN! 149 yolcuya THY yollari elemanlari tarafindan sadece söylenen su idi: Telefon numarinizi birakin ve biz size ucak biletinizi hangi ucaga aktardigimiza dair haber verecegiz dendi. Iki otel ismi verildi ama ne yazik ki taksilerle gitmek zorunda kaldigimiz bu iki otelde dolu idi. Yani anlayacaginiz herkez kendi basinin caresine bakti. Burda Lufthansa adina hareket eden THY ELEMANLARI islerini tam yapmadi. Yolcular arasinda her ülkeden insan vardi. Kimi kaybolmus bir vaziyette baska yolculardan yardim aldi.THY sirketi tarafindan bize yardim edilmedi.Ben cok ucak seferleri yapan bir insanim ve cokta ucak iptal edilmesi durumlarla karsi karsiya kaldim ama böylesini ilk defa gördüm!

Yanıtla

Kalan karakter 1000
!!! ~ 5 yıl önce
Su resme 319 diyorsan ve mesleğim " havacılık" diyorsan :))) sen git nalburda çalış...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
cevap ~ 5 yıl önce
TURK yorumlu arkadasa cevaben. Lufthansa iflas edecekse , Turk Hava Yollari neden Lufthansa ile gorusmelerine devam ediyor ??

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Turk ~ 5 yıl önce
Lufthansa sınıfta kaldı bana ya aktarmalı dünyayı dolaş münihe git ayda 2 gün sonra sabah erken 4 de havaalanına gel dediler benim mağduriyetimi düşünen yok çocukların perişanlığını gören yok tüm rezervasyonlarımız aksadı Alman firması ya İNAN havaalanında birtane TÜRK ten ses yok eğer TÜRK firması olsaydı hava alanının kiyameti koparırdılar işte farkımız bu bide uçacağımız uçak THY nın 10 sene önce kullandığı uçak buraya yazıyorum Lufthansa ya iflas edecek ya da birileri satın alacak durumları o kadar kötü

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000