21 Aralık 2011, Çarşamba 10:05:13

ANKARA-MÜNİH ARASI KAMPANYA

Lufthansa’dan 50. yıla özel “bir öde iki al” kampanyası Ankara’dan Münih’e uçacak yolcular bir kişi fiyatı ödeyerek iki kişi uçacak.
  • Kıyaslamayın. LH fena değildir ama bayrak taşıyıcımızın yerine kimse dolduramaz
  • Istanbul'u abarta abarta neredeyse başkent yaptılar. Koskoca Ankara'nın insanları herhangi bir yere gitmek için önce istanbul'a gitmek zorunda kalıyorlar. Bu durum biran önce düzeltilmeli ve gerekiyorsa istanbul ahalisi Ankara'ya gelip buradan uçmalıdır.
  • senin matematigin kıt heralde, muc dan da ist den de bir aktarmayla dünyanın her yerine ucabilirsin,arada fark yok ki, enver pasa gibi alman hayranıysan git lhla uc bilader...
  • lufthansa, bizim THYnin dusenemedigini yapiyor, adamlar munichden dunyanin heryerie aktarma veriyor ve ankara yolcularini cezbediyor, ankarali niye THYye binip istanbulda aktarma yapsinki, helal olsun lufthansa.
Lufthansa Alman Havayolları’nın Ankara’dan Almanya’ya uçuşlarının 50. yılı şerefine sunduğu özel kampanya sayesinde Ankara’dan Münih’e uçacak yolcular, biletlerini 25 Aralık 2011 tarihine kadar satın almak kaydıyla, 12 Ocak - 29 Şubat 2012 tarihleri tarihleri arasında 2 kişi gidiş - dönüş 179.- Euro’dan başlayan fiyatlarla seyahat edebilecek.

Ekonomi sınıfı uçuşlar için geçerli olan fiyata tüm vergiler dahil, hizmet bedeli hariçtir.
ANKARA-MÜNİH ARASI KAMPANYA

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (5)

Misafir ~ 6 yıl önce
Kıyaslamayın. LH fena değildir ama bayrak taşıyıcımızın yerine kimse dolduramaz

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 6 yıl önce
Istanbul'u abarta abarta neredeyse başkent yaptılar. Koskoca Ankara'nın insanları herhangi bir yere gitmek için önce istanbul'a gitmek zorunda kalıyorlar. Bu durum biran önce düzeltilmeli ve gerekiyorsa istanbul ahalisi Ankara'ya gelip buradan uçmalıdır.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 6 yıl önce
senin matematigin kıt heralde, muc dan da ist den de bir aktarmayla dünyanın her yerine ucabilirsin,arada fark yok ki, enver pasa gibi alman hayranıysan git lhla uc bilader...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 6 yıl önce
lufthansa, bizim THYnin dusenemedigini yapiyor, adamlar munichden dunyanin heryerie aktarma veriyor ve ankara yolcularini cezbediyor, ankarali niye THYye binip istanbulda aktarma yapsinki, helal olsun lufthansa.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000